Pagina 1 van 1
We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 01:04
door Kïrst
Ja, het moest er dan toch eindelijk van komen, hoor...... we gaan op safari!
Uh, in de Beekse Bergen, dus. Over 2 weken gaat het dan gebeuren; met James door het onnatuurlijke habitat van de wilde beestjes. Leeuwen, luipaarden, en niet te vergeten......................... apen. Tsja, en die laatste groep vandalen, daar wil ik het even met jullie over hebben. Heeft iemand hier ervaring mee? De laatste keer dat ik daar was (-op mijn 8e verjaardag, dus héél erg lang geleden) kan ik me herinneren dat ze de auto flink onder handen namen en de ruitenwisserbladen je om de oren zwiepten. Ook spiegels vinden ze erg grappig, ontdekte ik toen.
Maar ach, die auto was toch maar van pa en moe, wat kon mij dat nou schelen?
Ik vond het geweldig en genoot van de beesten. Hield me dus helemaal niet bezig met de automobiel betaald van pa's zuurverdiende Guldens. Maar nu, bijna 30 jaar later, en in het trotse bezit van een Land Rover wil ik mijn James graag wel een beetje heel laten als het ff kan. Waar ik me een klein beetje "zorgen" om maak is de werklamp en de antennes. Zouden ze die te grazen nemen? Kweet het, het is een "riskante" onderneming en er is niets te verhalen op het park als er wat gebeurt. Maar ik doe het voor mijn nichtjes, hoor. Die vinden dat nu eenmaal leuk, hé. (En ikzelf heb de meeste lol)
Het blijft een gok, maar hoe schatten jullie James zijn kansen in?
Als de mannen van Top Gear met een zelfgemaakte cabrio en met noten op het "dak" er levend doorheen kunnen komen, dan kunnen wij dat toch zeker ook? Toch? Geloof ik? Ja? Uh.....wel, hé?
P.s. Foto's volgen nog, van James in originele staat of staat van ontbinding, dat kan natuurlijk ook. Dat moeten we dus nog even afwachten. We zullen zien wat ervan overblijft. Misschien is een voor/na foto wel handig....?
2e P.s.'je: Kunnen apen een daktent opendraaien?
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 01:16
door larocroft
Kïrst schreef:
> 2e P.s.'je: Kunnen apen een daktent opendraaien?
Ja, dat kunnen ze en ik heb ook eens gehoord van een aap die een lierkabel aan een boom bond en toen de leeuwen riep. Tricky hoor die wilde beesten.
Gr Paulo
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 01:45
door Apke
Ach, ik denk dat die apen na 30 jaar toch een beetje moe zijn geworden van het slopen van auto's
Verder moet je maar zo denken dat achter iedere kras en iedere deuk in een Landrover een avontuur vooraf is gegaan.
Apke
www.larrie.nl
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 01:57
door Stumpertje S III 2,25 D
er zitten ook jonge apen en andere beesten die je auto nog steeds aardig kunnen gebruiken als speelgoed. Met een cabrio of softtop mag je het parcours ook niet afleggen. Maar het blijft zeker een aanrader om te doen!
Marco
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 01:58
door JapieK
Koltec klok meenemen,dat zal ze leren
<img src="[www.mijnalbum.nl];
Groet JapieK
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 02:18
door Henk Bossinade
Wel leuk voor James!! Mijn wagen is ooit eens in z'n Royal Air Force loopbaan een tijdje in Gibraltar gestationeerd geweest(stond in de radiateur gekrast toen ik hem kocht),moet dus ook apen meegemaakt hebben.Vandaar natuurlijk al die deuken

.Vr gr Henk B.
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 02:23
door RoLandrover
als het door apen kapot kan,...hoort het niet op een LandRover,..en is het zeker geen essentieel onderdeel om weer naar buiten de hekken kunnen rijden .
veel plezier daar,...
ps ik kan me alleen nog een blauwe Giraffe tong herinneren oid
grtn
RoLandRover
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 08:26
door 88Cees
Apen is niet het gevaar!
Vorig jaar heeft een giraf met zijn voortanden een paar diepe kassen in het dak van onze Passat gemaakt, het geluid ging door merg en been.
Gr Cees
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 10:23
door Peter ©
Neem een dubbelloops jachtgeweer mee.........voorkomt heel veel schade....en je houd nog wat over voor de BBQ !!
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 11:19
door fred101
Wij zullen voor je testen Kirst, wij gaan dit weekend (familie verplichtingen) mijn broertje met de hummer of zijn cayenne (hoop dat de apen paulo's instructies hebben gelezen

) en ik met Rollie de 90V8. Er zitten daar 3 antennes op dus dat is een goede test.
Ik zat van de week nog een tijdje met Rollie achter James in de buurt van alphen toen we richting rhenen gingen.
Fred101
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 11:48
door LandRobert Disco 300TDi 1996
Apen hebbn bij mij niks gesloopt. Alleen vonden de giraffen de 27mc antennes erg lekker en die wilden ze graag houden. Door het dakraam konden wij alles volgen. Tong erom heen en snok weg antenne. Niet van zijn ophanging getrokken maar gewoon dwars door midden. Als je antennes hebt eventjes opbergen.
Oja uit nijd hadden ze ook nog mijn knipperlicht gesloopt. Maar het was wel teamwerk van die k#@te giraffen. 1 voor de auto en 1 erachter dus kon geen kant op
Robert
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 11:49
door Kïrst
Ben benieuwd naar het resultaat. Laat je nog even weten? En natuurlijk fotoooooooo's!!! Have fun!
Tsja, kan niet missen hé, een Tomb in die buurt......? Kep niets gezien, overigens. Want anders dan zwaaien we wel, natuurlijk. In Italië hebben we dat maar opgegeven, want wàt een saaie bedoeling. Zaten ons aan te kijken zo van: Waar hebben die nou last van? Ook zwaaien naar Fiatjes haalt daar helemaal niks uit, want op ieder hoek van de straat zie je ze, en ze rijden die dingen alleen maar voor het gemak en hebben er geen gevoel bij zoals wij dat hebben. Zo ook met de Land Rovers. Wél gave brandweer-Fendies, daarzo.
Fotoos van de antenneslopers
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 12:27
door LandRobert Disco 300TDi 1996
Moeten jullie maar even kijken
[flickr.com]
Robert
Re: Fotoos van de antenneslopers
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 12:42
door Kïrst
Oh jee, dat belooft nog wat. Wel spannend, zo'n flossende giraffe.
Maar toch maar even "sleutelen" voordat we het park inrijden. Kwil mijn antenne wel graag heel houden.
P.s. Dit soort foto's kunnen wij helaas niet knippen, want we hebben een daktent boven ons hoofd.
Re: Fotoos van de antenneslopers
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 14:27
door fred101
Mijn antenne is 220 cm lang, die wou ik toch ook graag heel houden. Maar ik denk dat als ik er even 50W opzet op het moment supreme er bij zo'n beest wel een "lichtje" gaat branden.
Fred101
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 16:09
door Neo Ten V8
Geen probleem.
Ben er eind juni drie keer doorheengereden met Neo en kreeg alleen verveelde blikken van de kamelen. Er zit op dit moment geen antenne op, misschien dat dat scheelt in de aandacht.
Je krijgt wel de neiging om even van het pad af te gaan en de neushoorns achterna te rijden. Is de moeite waard om even na te vragen voordat je het park inrijdt;-)
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 18:37
door Erwin 110TD
en... apen zitten er volgens mij niet (meer) in het deel waar je met de auto doorheen tufft.
Erwin
Land Grover 11:+TD
[home.wanadoo.nl]
[landgrover.fotopic.net]
<img src="[home.wanadoo.nl];
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 18:43
door Jacaranda
Hebben ze Boqito niet verhuisd... ?!?
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: vr 10 aug 2007, 22:35
door Roony
Apen kom je niet tegen met de auto, giraffes wel. Dit zijn ook de slopers, ruitenwissers schijnen ze erg lekker te vinden. Als je geluk hebt hoef je ook je ramen niet meer te wassen, deze worden ook schoon gelikt door deze jongens.
Mijn vader gaat geregeld met zijn klein kinderen naar de beekse bergen. Volgens hem moet je zeker met de boot mee gaan. Zit bij de prijs inbegrepen.
De apen zitten in het loop gedeelte bij de beren. Het kan zijn dat ze uit elkaar zijn gehaald door een incidentje dat plaats heeft gevonden. Mijn nichtje (2 jaar) is het al vergeten maar toch.
Het was op een mooie pinksterdag in 2006. De aapjes springen vrolijk door de kooi om onder andere mijn nichtje te vermaken. De aapjes hadden de tijd van der leven met een paar van die snotapen als publiek. Dit ging goed tot er een aapje overmoedig werd. Deze Bonito sprong en kwam tegen het schrikdraad. Versuft viel het aapje op de grond. O, zei mijn nichtje nog toen dat aapje daar zo lag. Hap zei de beer en at het aapje voor de ogen van de snotapen op.
Tja de beekse bergen erg leuk en avontuurlijk.
Veul plezier, Roony
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: za 11 aug 2007, 01:59
door donk
als je je reservewiel op de motorkap hebt liggen kun je er altijd wat water inschudden, dan hebben ze iig wat afleiding
ben vorig jaar geweest met donk, en heb nog ergens een stukje film met een drinkende giraffe.
grtz hans
Re: We gaan op safari........ uh, in de Beekse Bergen!
Geplaatst: za 11 aug 2007, 02:31
door Arnoud 109 seriesIII 2.25d
Heel simpel,
niet in de ogen kijken.......