bevestiging traanplaat op voorspatborden

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
JD

bevestiging traanplaat op voorspatborden

Bericht door JD »

Heb traanplaat aangeschaft voor bovenop de voorschermen.
Moet er nog iets tussen de traanplaat en de schermen of maak ik ze alleen met de schroeven vast?

JD
Dirk109

Re: bevestiging traanplaat op voorspatborden

Bericht door Dirk109 »

JD, ik heb die van mij met een popnageltje iets verdiept aangebracht.Tussen de plaat en het spatbord heb ik van dat dun rubber band gedaan(soort tocht strip).

Dirk 109- 2.25 LPG/Benz.
Foto-YP4QIQ3Z-D.jpg --> mod_embed_images_loadimage('4c1cd191d19184524b855a857f18f54c', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-YP4QIQ3Z-D.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-YP4QIQ3Z-D.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-YP4QIQ3Z-D.jpg', '', 16758989, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Jan

Re: bevestiging traanplaat op voorspatborden

Bericht door Jan »

Hoi, wat dubbelzijdig plakband over de lengte en afkitten met siliconenkit
Marc-my-Words

Re: bevestiging traanplaat op voorspatborden

Bericht door Marc-my-Words »

Ik zou in ieder geval ipv siliconenkit MS-polymeer-kit gebruiken, dat is vergelijkbaar (of beter) qua sterkte, en chemisch neutraler.
Je kan de traanplaat zelfs met alleen deze kit vastzetten -- maar reken dan wel met een lange(re) uithardingstijd.

Verder is het de vraag of je een "holle" ruimte wilt tussen traanplaat en spatbord. Er komt uiteindelijk vrijwel zeker toch vocht in en dat gaat werken (en als het meer vocht is komt uiteindelijk alles bij een vorstperiode los, ijs kan heel sterk zijn).

Marc
Plaats reactie