Links sturen met Disco 200TDI

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
NielsD

Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door NielsD »

Heeft er iemand een links gestuurde defender met een Disco 200TDI blok?
Ik heb een 90 die nu nog rechts gestuurd is, ik wil deze om gaan bouwen naar links.
Ik voorzie echter wel problemen met mijn stuurstang en de turbo.
Heeft iemand foto's van de motor ruimte bij de stuurstang?
Of is er ergens een site waar ik kan zien hoe de beste mensen dit hebben opgelost?

Alvast bedankt voor de reacties.

Mvg Niels
JustinvS

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door JustinvS »

De enige oplossing die mij bekend is, is het ombouwen van het uitlaatspruitstuk e.d. naar een Defender 200Tdi opstelling. Als je de turbo niet verplaatst krijg je volgens mij nooit genoeg ruimte om een veilig stuursysteem toe te kunnen passen. Hier rijden we ook een RHD 90 met 200Tdi. Gezien de kosten en de hoeveelheid werk van deze oplossing is er geen enkele kans dat wij aan de LHD ombouw beginnen. Ik zou lekker RHD blijven rijden

Groeten,
Justin

"Rockbell", "Ninety" en "Sheska"
prikhandtekening600x176II.jpg --> mod_embed_images_loadimage('615c96f7e4a063c1077bdccb45866915', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=https%3A%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2F-KCEiw2c0Des%2FThsJ4g9hmPI%2FAAAAAAAABMs%2FO3uD7o-3mBw%2Fprikhandtekening600x176II.jpg', 'https://lh3.googleusercontent.com/-KCEiw2c0Des/ThsJ4g9hmPI/AAAAAAAABMs/O3uD7o-3mBw/prikhandtekening600x176II.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=https%3A%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2F-KCEiw2c0Des%2FThsJ4g9hmPI%2FAAAAAAAABMs%2FO3uD7o-3mBw%2Fprikhandtekening600x176II.jpg', '', 15481925, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Anton (Rumble)

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Anton (Rumble) »

Je kan het slakkenhuis omtikken zodat die meer horizontaal loopt, je stuurstang past er dan onderdoor. de wastegate iets anders ophangen zodat deze op zijn plek blijft. je uitlaatbocht moet je ook aanpassen, maar dat heeft meer met je schutbord te maken.
een disco blok is prima in een defender lhd te bouwen.

Groeten Anton
NielsD

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door NielsD »

Justin bedankt, ik wil mijn vriendin er ook in laten rijden en deze kan het wel waarderen dat het stuur links zit.

Anton ook bedankt voor de snelle reactie. Ik zal zodra het blok uit mijn auto is de turbo eens goed bekijken en proberen het inlaat gedeelte te verdraaien.

Ik ben eigenlijk wel benieuwd naarn foto's van de motor en locatie van de turbo en stuurstang.
Maar ik ben nu al een stapje verder.

Bedankt....
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

Justin, Niels, hebben jullie wel eens verder op internet gezocht op deze materie? Kennelijk niet. Dan had je geweten dat het geen enkel probleem is, omdat er al ZAT rondrijden die hetzelfde hebben gedaan. Een Disco 200tdi past prima in een Defender linksgestuurd, als je maar weet HOE. En daar is al heel wat over opgeschreven.

Helaas is nog meer opgeschreven over RHD modellen.... Dat snap ik.

Kijk eens op dit forum middels de zoekfunctie. En dan nog liever via google, (plak achter je zoekvraag de tekst site:landrover.startpagina.nl ) Bijv deze post (die ik wat uitgebreider nog eens op mijn site moet zetten).

Ik heb zelf ook deze conversie gedaan (was al LHD en het blok er ingebouwd.) En als je foto's wilt, ik heb er zat, maar kan op dit moment effe niet bij mijn voorraad op internet. Via de privemail kan het wel. Stuur maar een priveberichtje als je wilt. Vanavond kan ik wel wat posten als je wilt.

PS: heb je deze al doorgelezen (die halaas nu nog precies ophoudt bij jouw vraag maar voor jou wellicht wel interessant is zo her en der): [snorkel.runde.nl]

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 15/05/2012 09:38 door Puffino.
Tinus

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Tinus »

Zoals Sander al aangeeft zijn er genoeg mensen die al zo rondrijden.

In het kort: (blote hoofd)

Motorsteunen van 2,5NA nodig, geen laswerk aan chassis.
Slakkenhuis kwart slag verdraaien en waist-gate mee opschuiven (1 of 2 nieuwe gaatjes tappen)
Stuurstang (LHD) omdraaien en een "nieuw deukje" in spatscherm slaan (inschuifbeveiliging blijft intact)
Radiator/oliekoeler en intercooler van Disco overnemen en elektrische fan met sensor installeren of de hele koeltunnel/fan van de Disco, dit geeft echter wel pasproblemen omdat de Disco 200TDI iets dichter bij het schutbord in de motorruimte ligt dan het Defenderblok.
Extra tapeinden in koppelingshuis van de 200TDI tappen (ik d8 2)
Uitlaatoplossingen zijn er verschillende zoals Saabbocht oplossing (heb ik) of de Steve Parker oplossing.
Luchtfilteroplossingen zijn er ook verschillende, (ik heb een Alu luchtfilterhuis met K&N onder de wing geplaatst).
Tussenbak kan gewoon met 1.6 blijven rijden maar aanrader is overgaan op 1.4 van Defender of zelfs 1.2 van Disco/RRC, e.e.a. afhankelijk van je rijgedrag.

Indien nodig heb ik ook wel foto's voor je, deze stonden ergens online maar die provider is platzak maar heb ze nog wel op de PC staan.

Tinus "90" Tiid-Rôver 200TDI

laroijsland2.jpg --> mod_embed_images_loadimage('6416c1b844e9ad94ef6f885a55ad631b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg15%2F4281%2Flaroijsland2.jpg', 'http://imageshack.us/a/img15/4281/laroijsland2.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg15%2F4281%2Flaroijsland2.jpg', '', 15482781, 600, 600, 'Loading image ...', false);
En Larocamper 300TDI
camper2w.jpg --> mod_embed_images_loadimage('2b61ceadb11c279a91dfaed5b13d75d0', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg18%2F5867%2Fcamper2w.jpg', 'http://imageshack.us/a/img18/5867/camper2w.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg18%2F5867%2Fcamper2w.jpg', '', 15482781, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

Provider was zeker fotopic, daar stond mijn spul ook allemaal.....

Die bak: inderdaad twee tapjes te doen, ik heb dat zelfs gelaten, foei he.

Radiator is ook nieuw te kopen van een 300tdi, de komplete unit, dan moet je wel de beugel op het chassis iets inkorten (dus de plaat met die rubbers een centimeter of twee zakken, dus slijpen en vastlassen (mijn enige lasklusje ooit in mijn leven!) en LET op dat er 200tdi's bestaan, vroegere modellen, met een bolle olieleiding aansluiting, en ook met een rechte (dat zijn de latere). De 300tdi heeft een rechte aansluiting, maar is dezelfde als die latere 200tdi. En dus past de olieleiding dan wel. Je zult echter wel Defender 200tdi olieleidingen moeten kopen, OF die van de Disco die je hebt overgenomen zelf moeten laten verlengen, ze zijn namelijk te kort.

Als je de IC ook hebt uit de Disco, deze past volgens mij in die 300tdi unit, de ingang is namelijk anders van richting, niet van maat. Die richting kan uitmaken in hoe je de slangen ontwerpt.

Slangen werk: wees creatief, en maak het niet zomaar, denk even goed na. Er zijn vele oplossingen, sterk afhankelijk van aanwezigheid snorkel of niet, en of je hem wel of niet nog van luchtfilter naar turboingang krijgt via de spatschermzijde of onderlangs onder de dynamo door.

Die deuk in het spatscherm, zorgt mij voor hoofdbrekens: dat ding geeft niet mee, is kneiterhard. Hoe je dat doet, geen idee.....

Op de turbo zit een wastegate geschroefd, end e slak kun je ook verdraaien ten opzichte van het centrale huis. Daarmee kun je de uitgang van de turbo naar IC richten in de richting die je wilt (afhankelijk van de slangen dus!) en daarna moet je de wastegate dus monteren op twee nieuw te tappen gaten in de slak. Deze is van ALU dus makkie. Leen desnoods een tappensetje via een Prikker, hoewel niemand deze zal uitlenen denk ik, maar wel wil helpen om het te doen.

Waar woon je ergens? Ik in Regio Leiden/Haarlem. Kan wel helpen, maar niet op korte termijn. (zelf te druk met eigen Land Rover! En heb een deadline...)

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL
Gerard

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Gerard »

Het hele proces staat hier boven wel zo'n beetje beschreven, ik denk nog aan een paar dingetjes:
Niet vergeten om ook het brandstoffilter en het koelvloeistofexpansievaatje van de Disco 200Tdi over te zetten.
De olieleidingen van blok naar koeler zijn langer.

In de regio Rijnmond kan je bij mij komen kijken hoe het zit en zelf foto's maken.
Ik heb in mijn 90 de 2.5 n/a vervangen door een Disco 200Tdi.

Gerard

logo-2013-180.png --> mod_embed_images_loadimage('1fee12e49604f996119e27a48a6f1d71', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', 'http://www.dlrs.nl/images/logo-2013-180.png', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', '', 15482992, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Dutch Land Rover Sortout 2013
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

Brandstoffilter hoeft niet, mag wel. Pas als je zwaaaar gaat knallen is het zeker aan te raden.

Goeie betreffende dat expansie vat, scherp (dit wordt een mooi draadje). Zelf een beugel fabrieken trouwens. maar dat niet moeilijk. Let op dat de dop niet tegen de motorkap aankomt. ;-)
sjorsboomschors/aka/PP

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door sjorsboomschors/aka/PP »





1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 15/05/2012 14:01 door sjorsboomschors/aka/PP.
Gerard

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Gerard »

Oké, dan nu nòg vollediger: leiding koppeling naast voetbak leggen, anders zit hij te dicht bij de uitlaatbocht; adapter ERC8973 aanschaffen en temperatuursensor uit je oude blok overzetten

Gerard

logo-2013-180.png --> mod_embed_images_loadimage('fd62a0f045a8a04ae5e6acac26d0c2a4', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', 'http://www.dlrs.nl/images/logo-2013-180.png', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.dlrs.nl%2Fimages%2Flogo-2013-180.png', '', 15483833, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Dutch Land Rover Sortout 2013
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

;-) TOP gozer....
Tinus

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Tinus »

Als je de Saab bocht oplossing gebruikt hoeft je de koppelingsleiding niet te verplaatsen, bij mij past het tenminste en zit er nog 2 of 3 cm tussen.
Heb voor de zekerheid wel hittewerend materiaal om de koppelingsleiding gewikkeld op die plek langs de uitlaatbocht.

Het olieleiding-verraad was ik alweer vergeten, ik heb er uiteindelijk een vast stukje van een cm of 10 tussen laten persen bij een bedrijfje dat hydraulica slangen op maat maakt, kostte volgens mij iets van 20,- In eerste instantie had ik ze gewoon doorgesneden en met een stukje 10 of 12 mm RVS leiding verlengt (ja met slangklemmen) en dat voldeed eerst prima, er komt maar iets van 1-2 bar op te staan, maar met het oog op veiligheid heb ik het later toch maar op de officiële manier gedaan.

De temperatuur meter heb ik vervangen door een VDO meter met bijbehorende sensor. VDO (geen aandelen) heeft een groot aantal sensoren met verschillende soorten draad los van elkaar te koop. De mijne heb ik van de Marktplaats gekocht en moest ik wel zelf een messing adapter voor draaien. Voordeel van de VDO meter is dat de temperatuur er gewoon in °C op staat.

Tinus "90" Tiid-Rôver 200TDI

laroijsland2.jpg --> mod_embed_images_loadimage('425316d69626ae20982772c0c382a47e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg15%2F4281%2Flaroijsland2.jpg', 'http://imageshack.us/a/img15/4281/laroijsland2.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg15%2F4281%2Flaroijsland2.jpg', '', 15483919, 600, 600, 'Loading image ...', false);
En Larocamper 300TDI
camper2w.jpg --> mod_embed_images_loadimage('a588d8c03f38bb93ed4bc4605aae5ac3', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg18%2F5867%2Fcamper2w.jpg', 'http://imageshack.us/a/img18/5867/camper2w.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg18%2F5867%2Fcamper2w.jpg', '', 15483919, 600, 600, 'Loading image ...', false);



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 15/05/2012 15:33 door Tinus.
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

je kunt beter hitte band (biesheuvel?) om de uitlaat trekken.... Is ook handig bij de delen rondom de startmotor, en zo wordt je schutbord ook niet zo heet. Foto volgt nog wel.

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL
NielsD

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door NielsD »

Heren,

Super voor het meedenken. Ik heb er al een 200TDI uit een Disco in liggen.
De bocht heb ik dus al. Ook heb ik een betere radiator liggen met oliekoeler.
De leidingen zijn dus ook al verlengd.

Ik weet nu dus wel meer over de turbo, dat ik deze kan verdraaien.
Een tapset kan ik wel via mijn werk regelen. Dat is dus geen probleem.
Ik moet dus wel de koppelingsleiding aan passen. Deze laat ik denk ik strak tegen het schutbord lopen.
Het Schutbord wil ik ook beplakken met hitte werende folie, ook wil ik de uitlaatpijp omwikkelen met hitte werende tape.

Ik ben al een beetje begonnen met het demonteren van mijn 90.
Volgende maand kan ik in een loods van een maat van mij en dan kan ik vol aan de bak.
De plannen zijn om hem volledig te strippen en het chassis te galvaniseren.

Ik zal proberen om regelmatig foto's te maken van het demonteren en opbouwen en deze uiteraard te posten.
Ik vind het ook erg interessant om projecten van andere te bekijken.

Sander ik stuur je even een PB.

Nogmaals dank voor het meedenken.

Mvg Niels
Rickske

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Rickske »

dat heb ik gedaan met mn series, en moet eerlijk zeggend at ik dr spijt van heb. IS op glasvezels gebaseerd dus elke keer dat je ergens in die buurt moet sleutelen jeuken je armen 2 dagen later nog. en of t nou iets toevoegd? in mijn mening werkt een hitteschildje beter. En die komen zo goedkoop als een leeg blikje bier heb ik hier op de prik wel eens gelezen!

Rickske
14444.jpg --> mod_embed_images_loadimage('bdfdeeb835a25bc65d7474352f134d36', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Flandrover.startpagina.nl%2Fsmoelenboek%2Ffotos%2Flandrover%2F14444.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/smoelenboek/fotos/landrover/14444.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Flandrover.startpagina.nl%2Fsmoelenboek%2Ffotos%2Flandrover%2F14444.jpg', '', 15485521, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Uiteraard kan ik strax in 2014 niet voor beiden de belasting ophoesten..
1978 Series3 109 Stawag 2,25Diesel 5brg "Burro"
1979 Range Rover Classic 3,5L V8 LPG "Amarillo"
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

als je wilt kun je ook meteen kijken om acoustische isolatie aan te brengen, als je de mogelijkheid hebt kan dat echt lekker zijn. Ik heb dat niet en nu wel een beetje spijt. Onder tijdsdruk toen vanaf gezien...

Die koppelingsleiding is alleen weg te buigen om hem niet in de buurt van de uitlaat te hebben. Daardoor zou de temperatuur in die leiding te hoog oplopen en eventueel vocht gaan koken, met alle nare gevolgen van dien. Dat is de theorie van de verplaatsing dus. En ook van die uitlaatisolatieband van me. Ik heb nog nooit iets gemerkt dat dat jeukt, trouwens. Het schilfert niet. Dat ik weet. Kan nog komen ;-)
JustinvS

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door JustinvS »

Nou nou Sander, als ik google op "lhd 200tdi conversion" is bij mij het eerste relevante zoekresultaat van een forum dat claimt dat het niet kan zonder defender uitlaatspruitstuk en het is ook zeker niet de enige bron die dat zo schrijft. Dus om nou direct verwijten te maken dat we niet gezocht hebben is wel heel kort door de bocht.

Maar goed om te weten dat het met wat creatief passen toch lukt!

Groeten,
Justin

"Rockbell", "Ninety" en "Sheska"
prikhandtekening600x176II.jpg --> mod_embed_images_loadimage('dc120628436ce95c8b4bb0189f45ae23', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=https%3A%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2F-KCEiw2c0Des%2FThsJ4g9hmPI%2FAAAAAAAABMs%2FO3uD7o-3mBw%2Fprikhandtekening600x176II.jpg', 'https://lh3.googleusercontent.com/-KCEiw2c0Des/ThsJ4g9hmPI/AAAAAAAABMs/O3uD7o-3mBw/prikhandtekening600x176II.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=https%3A%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2F-KCEiw2c0Des%2FThsJ4g9hmPI%2FAAAAAAAABMs%2FO3uD7o-3mBw%2Fprikhandtekening600x176II.jpg', '', 15487183, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Puffino

Re: Links sturen met Disco 200TDI

Bericht door Puffino »

Bijzonder! Ik heb die nog niet gelezen. Ik ken alleen de verhalen dat het zo moet ;-)

Gelukkig maar!

Tja ik mag fora natuurlijk niet afzeiken maar.... soms.... Agh ja, we weten nooit alles he. Al denken we nog zo hard van wel.

En met dit draadje heb je echt alles wel aardig bij elkaar moet ik zeggen, gaaf.....



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 16/05/2012 17:12 door Puffino.
Puffino

Plaatjes motorruimte

Bericht door Puffino »

Voor de meelezers ook maar even wat plaatjes van mijn motorruimte.

Snorkel, mag ik even onder je kappie kijken? Dank je!

overzichtmotorruimte.jpeg --> mod_embed_images_loadimage('370f3b54af81ddd0c128218dc3c444c5', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Foverzichtmotorruimte.jpeg', 'http://snorkel.runde.nl/diversen/overzichtmotorruimte.jpeg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Foverzichtmotorruimte.jpeg', '', 15489444, 600, 600, 'Loading image ...', false);
stuurstang-omgedraaid.jpg --> mod_embed_images_loadimage('3f5a649ac69c5f8bf0b5c66fd8d3957e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Fstuurstang-omgedraaid.jpg', 'http://snorkel.runde.nl/diversen/stuurstang-omgedraaid.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Fstuurstang-omgedraaid.jpg', '', 15489444, 600, 600, 'Loading image ...', false);
stuurstang-omgedraaid-detail.jpg --> mod_embed_images_loadimage('eba5b42b417ef2765a533ef3051dead6', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Fstuurstang-omgedraaid-detail.jpg', 'http://snorkel.runde.nl/diversen/stuurstang-omgedraaid-detail.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fsnorkel.runde.nl%2Fdiversen%2Fstuurstang-omgedraaid-detail.jpg', '', 15489444, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL
Veronica

Re: Plaatjes motorruimte

Bericht door Veronica »

Wat glimt ie mooi?
Speciaal voor de fotosessie opgepoetst Sander?

Man dan wil je niet bij Onze Ouwe motorkapgluren, dan goa je schrikke

Groetjes Veronica
Puffino

Re: Plaatjes motorruimte

Bericht door Puffino »

Dit was nog tijdens de opbouw en werk aan de Land Rover is voor mij ook de enige reden hem ooit schoon te maken. Onlangs ging ik aan de vooras aan de slag.

522278_3177247546209_1116213410_41355539_933544266_n.jpg --> mod_embed_images_loadimage('5b792396c495f5c3cc32f3741dfb59f0', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F522278_3177247546209_1116213410_41355539_933544266_n.jpg', 'https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522278_3177247546209_1116213410_41355539_933544266_n.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F522278_3177247546209_1116213410_41355539_933544266_n.jpg', '', 15490118, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL
Plaats reactie