Probleempje, ik heb vandaag een ééndagskenteken om naar de RDW te gaan en m'n RRC in te voeren. Maar... de startmotor draait niet. Geeft geen krimp. Ik vermoed ergens vocht, het is natuurlijk wat kouder en de auto heeft niet onder de carport gestaan. Tot nu toe stond de auto onder de carport en startte eigenlijk van harte telkens. Iemand een tip hoe ik 'm toch aan de praat krijg, liefst binnen een uur . Gisteravond deed ie het al niet. Toen heb ik de accu aan de gelijkrichter gezet en daar zit het probleem dus niet.
In ieder geval is duidelijk dat de bedrading z'n beste tijd heeft gehad. Staat zowiezo in de planning om grondig te verbeteren maar had gehoopt dat ik eerst de papieren in orde kon maken.
Auto is gekeurd van grijs naar geel en van gas naar benzine. Zonder enig probleem, enige probleem was dat één getal van het chassisnr. niet goed leesbaar was. Gevolg was dat de RDW het nodig vond om een nieuw nummer in te slaan. Nou ja, nu is het in ieder geval glashelder. Verder geen issues bij de RDW, je moet alleen een beetje geduld hebben... Ik was er om 10.30 en ging om 16.15 naar huis.
Nu zorgen dat er APK op komt dus voldoende klus de komende tijd.
Ja ik heb ook weleens heel lang staan te wachten bij de rdw,Je heb dus toch niet besloten om meteen voor gas op het kenteken te gaan door er een gastank in te bouwen en de verdamper een beetje aan te sluiten?Op zich is het niet verkeerd dat ze het nummer er opnieuw ingeslagen hebben staat het er in ieder geval weer mooi in voor de komende jaren.
In ieder geval succes verder en misschien spreken we elkaar nog weleens, de land rover wereld is erg klein.