Hoi alain, leuk dat je het vraagd:-) fotoos op www.rumble.fotopic.net
vorderingen zijn er,maar gaan gestaag. te druk met werk,gezin enz.....
in grote lijnen de radiator steunen plaatsen en de electrische fan plaatsen.
de middentunnel aanpassen en dan ee complete kabelboom maken of aanpassen.
het kan in 10 dagen af zijn, of 10 weken of 10 maanden.
Ben benieuwd naar jullie vorderingen, (nog belang bij dat kenteken va die 90?)
Anton (waaromzietmenAntonenEricaltijdvooreen?Wezijnweltweelingmaarzittennietaanelkaar.)
Ik wil van jullie allemaal wel een URL met foto's en beschrijvingen zien. Ben zelf een LW purist maar wil toch graag weten hoe men een Lightweight kan 'mishandelen'.
Iedereen mag natuurlijk met zijn auto doen wat hij wil maar ik vind het toch jammer als een Lightweight wordt omgebouwd. Er zijn er niet zo veel meer die herinneren aan de dpl sld chauffeur. Ik vind de LW toch een stukje cultureel erfgoed op wielen.
@Anton,
ik hoopte dat één van jullie 2 zou antwoorden, het is toch een project van jullie beide of niet?
@pike,
Mishandelen is een zwaar woord. We hebben zelf nog een originele light weight van het engels leger. van 1985 in perfecte staat. Eerst was het de bedoeling om hiermee terrein te rijden maar dat zou echt zonde zijn. Daarom hebben we besloten om zo iets te bouwen.
We hebben voordien reeds terrein gereden met een lw, vandaar de snelle keuze om dit te doen!
We hebben hierbij een body gebruikt van een lw, zo gekocht. een light weight die volledig in dozen lag (van het nederlands leger) en een range rover!
Hier staan wat foto's en een beetje uitleg over ons light weightje;-):
Ik denk het model Lightweight niet te veel geweld aan te doen, ik maak alleen beter datgene wat ze in 1968 niet gelukt is. (schroefveren, v8, schijfremmen en automaatbak.
Er zijn 17.000 lightweights gemaakt van Serie II en III. en daar rijden er nog vele van rond.
deze koste 10 pond in Engeland en orgineel kosten ze bij Cradock richting de 80.
en zeg nu zelf deze is toch vele male mooier? plus het gat voor de uitlaat, en de bevestigingspunten voor een trekhaak.
keuze leek me niet moeilijk.