Vandaag het verjaarsfeestje van mijn dochter, die werd 10 jaar!
Dus hup, met 11 kindjes, opa en vrouw naar Someren, voor de dropping die met kompas en zaklamp over de Strabregtse Heide ging.
Alles uiteraard in Jolly, en hup het terrein in!
Is wel leuk, met optrekken gaat hij dan eerst naar rechts, en dan pas vooruit......
Op naar punt 1.
Tot ik in het donker een sloot miste. Bats vast.
Na een hoop gemanoevreer weer eruit, ik blij, want mijn lier zit er nog niet op, maar volgens mij helpt zo een Detroit Locker ook wel!
Snel op naar punt 2.
Op precies het moment dait ik mijn licht doofde, kwamen er gezellig bebbelende kinderstemmetjes voorbij met zwaaiende zaklampjes. Geen bezemwagengevallen.
Op naar punt 3, Manege Meulendijks, welkbekend voor sommigen onder ons van de Disco Party 2006. Nog geen koffie door mijn strot, of ja hoor, weer die zwaaiende zaklampjes.
Alles vervolgens moe maar voldaan ingeladen, En hup terug naar de warme chocomel en de pyama party!. Voor herhaling vatbaar, en mijn respect voor alle kinderen!
Geen rare toerentallen, een mooie brom, volgens mij is Jol er ook blij mee!
Goed gedaan jochie!
<src img="[images.fotopic.net];
grtzz
Rob Jol