Pagina 1 van 1
piepende remmen
Geplaatst: za 15 jan 2005, 18:54
door gijs
Kan iemand mij opheldering geven over de piepende achterremmen van mijn RR? de blokken zijn vervangen, de schijven zijn nieuw, de zuigers zijn ook nieuw en na een maand piepen ze nog steeds als ik het pedaal intrap.
Re: piepende remmen
Geplaatst: za 15 jan 2005, 19:06
door Danny van Leeuwen
Achterkant van de blokken inspuiten met "anti-seize". Heeft tot nog toe bij mij uit de kunst gewerkt. Is te krijgen in een spuitbus bij de betere automaterialenzaak.
Succes ermee,
Danny.
<img src="[home.planet.nl];
Re: piepende remmen
Geplaatst: za 15 jan 2005, 19:26
door gijs
Hé danny, dank voor de tip. zie trouwens dat je een licht blauwe RR hebt? welk jaar is ie?
Re: piepende remmen
Geplaatst: za 15 jan 2005, 19:49
door Frans
Volgende keer bij het monteren achterkant en zijkanten van de remblokken (alleen het ijzer) insmeren met kopervet.
Frans Bonnes
Re: piepende remmen
Geplaatst: za 15 jan 2005, 20:00
door Joke&Ruud Granny&Tweety
Hi,
Tussen de plunjers en het metaal van het remblok hoort een kunstof plaaje van ong 0,3 mm dik te zitten, dat voorkomt het piepen op dezelde manier als het kopervet.
Groet Ruud.
Re: piepende remmen
Geplaatst: zo 16 jan 2005, 13:52
door Danny van Leeuwen
Die lichtblauwe is van 1980, komt uit Engeland, en wordt in oktober belastingvrij. De planning is om hem dan ook helemaal rijklaar te hebben. Degene waar ik nu mee rijd (de donkerblauwe op de foto) is van 1991 en op grijs kenteken. Vanwege al de geweldige acties van onze overheid (maak je vrienden mee !!) zal deze in de loop van dit jaar helaas een keer te koop komen.
Groeten,
Danny.
<img src="[home.planet.nl];
Re: piepende remmen
Geplaatst: zo 16 jan 2005, 13:59
door janzzen
even de remblokken eruit, opschuren met een papiertje. daarna rustig "inremmen" vaak zal het aanloopvlak van nieuwe remblokken wat verglazen als je te snel te hard gaat remmen. kopervet op de achterkant of antipiepshim werken inderdaad maar als de blokken verglazing hebben blijven ze piepen, wat je er ook opsmeert.
suc6 ermee
janzzen