Pagina 1 van 1

offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 13:40
door Jan Aart
Beste Prikkers,

Een beetje offtopic maar ik heb m'n keus voor een nieuwe bedrijfswagen laten vallen op een model wat in nederland niet leverbaar is maar in belgie wel. de nederlandse importeur levert de auto niet met een kenteken op 4500 kg (C-rijbewijs) de importeur in belgie wel.

Wat voor problemen zou ik kunnen verwachten als ik zo'n auto naar nederland wil halen op een kenteken van 4500 kg ? of geeft de RDW hiervoor geen kenteken af met een laadvermogen van 4500 kg.

gr.

Jan Aart

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 14:14
door LimaWhiskey
Hallo Jan Aart,
waarom stel je de vraag niet aan de RDW?
Overigens, ik weet geen antwoord.

Andries
<img src="[193.0.234.78];
LimaWhiskey
[www.prikpagina.nl]

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 15:06
door Serious IIa
Nee RDW geeft volgens mij geen kentekens af met zo;n hoog laadvermogen. (probleem is ook met een H1 daar mag slechts 300 kg in (op kenteken)

Cheers Bowy

ps wel creatief gevonden

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 15:44
door Stumpertje
Ik denk dat de RDW best een kenteken af wil geven, alleen het gevolg kan zijn dat je er alleen met vrachtwagenrijbewijs mee mag rijden.

<b>Marco Geboers</b> <img src="[images.fotopic.net]; <i>Stumpertje</i>

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 15:55
door Theo
Volgens mij is en in Blik op de Weg eens een hummer h1 geweest welke was ingevoerd als vrachtwagen, nadeel is dat je dan een C-rijbewijs moet hebben.

Groetjes Theo RR v8

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 16:58
door wilberthje
Volgens mij zijn ze binnen europa zo'n beetje verplicht een eenmaal goedgekeurde auto ook over te nemen.
Zal je dus misschien wel eerst in Belgie moeten laten kentekenen.

(blijft grijs eigenlijk behouden voor vrachtwagens voor partikulieren? kost dat eigenlijk nog? dat C rijbewijs heb ik toch al)

Maaruh als je het zeker wilt weten. Vraag het op RDW.NL, antwoorden meestal vrij snel. Dan weet je van je kenteken.

Belastingdienst.nl kan je dan weer alles over de kosten melden.

Laat even horen hoet afloopt

Groet, Wilberth

PS 4500 kg is zeker geen Landrovertje of is dat juist het off topic aan de vraag. of heb je zo´n 6x6 van Foley op het oog, ook mooi ..

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 21:10
door Marc
Maar een H2 kan je wel op kenteken laten zetten als vrachtwagen, dus waarom een H1 niet?

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 22:49
door Jan Aart
Het gaat om een N*ss*n cabstar met open laadbak om bouwmaterialen te vervoeren tís juist de bedoeling om deze met een c-rijbewijs te rijden. (Heb ik zelf niet maar personeel van mij wel, t'zou tevens een goede reden zijn om c + e achter c te gaan halen) Ik zal eens gaan informeren bij de RDW in jullie laten weten hoe dat afloopt.

gr.

Jan Aart

p.s. alvast bedankt voor de reactie's

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: di 04 jan 2005, 23:55
door Aad Koene
Jan Aart,

je snelste en makkelijkste manier is hem in België op kenteken te kopen.
Volgens EEG regels zet de RDW hem zo over op Nederlands vrachtwagenkenteken.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: wo 05 jan 2005, 11:31
door Serious IIa
Jan Aart is die laadbak straks groot genoeg om ook landrovers op te vervoeren? Dan stem ik voor een liertje om landrover erop te lieren

Cheers Bowy

Re: offtopic - nw. auto invoeren vanuit belgie

Geplaatst: wo 05 jan 2005, 15:46
door Jan Aart
Bowy,

de laadbak wordt ca. 3,5 m1 tís de bedoelig om de auto te voorzien van een hydraulische PTO tbv het aandijven van een kraantje.

gr.

Jan aart