Pagina 1 van 1
Rilland
Geplaatst: di 29 jun 2004, 17:27
door LimaWhiskey
Bij Stichting Zeeland4x4 is er zondag vrij rijden in Rilland. Vrij rijden wil bij hen zeggen: 20 euro per auto, voor donateurs 6 euro.
Er wordt gelijktijdig een ruilbeurs gehouden.
Ik ga erheen.
Groet, Andries
Re: Rilland
Geplaatst: di 29 jun 2004, 22:36
door Arie SIII88Ducktarie
Ja,ja, ja,...
Ik mag zondag ook buitenspelen
Grtz,
Arie
Re: Rilland
Geplaatst: wo 30 jun 2004, 02:22
door LimaWhiskey
Ik ben met de oranje LW. (niets met voetbal te maken!!!) Schiet me even aan...weet ik ook wie ducktarie is
Groet, Andries
Re: Rilland
Geplaatst: wo 30 jun 2004, 05:47
door Arie SIII88Ducktarie
Ola Andries,
Ja, dat oranje gebakkie van jou mis je niet !!
Grtz,
Arie
Re: Rilland
Geplaatst: vr 02 jul 2004, 20:42
door bart hendriks
hoi andries,
ik probeer iets te regelen als er iemand mee kan rijden want ik heb ook tijd. maar als ik voor zaterdag avond niets heb geregeld dan laat ik heet jou wel weten. als ik iets heb kenne regelen dan laat ik het ook nog zaterdag nog weten ik weet niet hoe lang het van uit helmond rijden is maar als ik kom zullen we dan weer om 12.00 u afspreken dan kunnen we mischien nou wel kennis maken want in schaijk was dat vorige keer niet gelukt. gr bart hendriks
Re: Rilland
Geplaatst: vr 02 jul 2004, 23:13
door LimaWhiskey
Bart,
ik schat het op anderhalf tot twee uur rijden. Bergen op Zoom, daarna Vlissingen volgen tot de afslag Rilland. Probeer te komen.
Groet, Andries
Re: Rilland
Geplaatst: za 03 jul 2004, 02:17
door SirMartin
Ligt links van de snelweg vanuit Bergen op Zoom... Als je door een tunnel gaat ben je te ver gereden
Martin
Re: Rilland
Geplaatst: za 03 jul 2004, 15:20
door bart hendriks
ik weet donders goed waar dat rilland ligt daar zit een klant van ons in de buurt dusssssss!!!!
p.s ik heb nog niemand kenne regelen die meee wil maar ik blijf het proberen. je hoort vandaag nog zeker its van mij okidoki
groetejes bart hendriks