Pagina 1 van 1

Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 22:14
door Marc 90
Hey hoi,

Ik wilde vanmiddag mijn "nieuwe banden", die ik van Bowie (Serious IIa) heb gekocht, gaan uitproberen bij het Zwarte Gat in Ressen bij Bemmel. Stond er bij de toegangsweg een politiebusje te wachten. Ik kom eraan rijden en de agenten stappen uit en houden mij staande.

De vraag was waar ik heen ging. Ja blubberen natuurlijk! Hun dachten van niet dus. Op last van de gemeente mag daar niet meer gecrosst.
De eigenaar van dat terrein, de firma Heijting, had nooit toestemming mogen geven om daar te blubberen volgens die agenten.

Ik heb een waarschuwing gekregen en als ik daar een keer betrapt wordt krijg ik een proces verbaal aan mijn broek!

Kan de gemeente of politie dit verbieden,terwijl de eigenaar van dit stukje grond er in princiepe geen probleem mee heeft?

Groetjes Marc 90

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 22:18
door Serious IIa
Volgens mij kan de politie het dan alleen verbieden op last van het bestemmingsplan/klachten omwonenden etc (al gauw dus in Ned.... )

Cheers Bowy

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 22:26
door john straatman
Jammer Marc,


Het wordt toch al steeds minder waar het mag.


Groet,


John

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 23:03
door Jan-Cor
Ja dat kan.

Alleen als je uitdrukkelijk de toestemming hebt om daar te mogen rijden, en je kunt dit kenbaar laten zien aan de agenten, is er niets aan de hand, anders wel.

Groetjes, JC

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 23:15
door Aad Koene
En waarschijnlijk staan ze na afloop dan op je te wachten om je Land Rover eens aan een grondige inspectie te onderwerpen.
Dus hoe dan ook je trekt altijd aan het kortste touwtje.

Aad Koene,
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: zo 07 mar 2004, 23:38
door schoentje
Ha mark
je mag daar wel rijden hoor
De beheerder vind het best, alleen de politie niet, maar het is prive gebied dus de jutten kunnen je alleen maar weg sturen en geen boete geven!!!

Groeten Schoentje
Nijmegen
Ps waar kun je nog meer rijden in onze omgeving?

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: ma 08 mar 2004, 19:35
door Marc 90
Hoi Schoentje,

Een collega van mij heeft het afgelopen weekend ook op de kabelkrant gelezen dat je bij het Zwarte Gat niet meer mag rijden. Ik ga eens informeren bij Heijting, dus ga er maar ff niet heen. De politie hier heeft toch nix anders te doen dan wildplassers en " geen fiets achterlicht rijders" bekeuren.

Er schijnt in Groesbeek richting Molenhoek ook ergens iets te zijn, maar weet niet waar!

Groetjes Marc 90

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: ma 08 mar 2004, 21:26
door Bob Nonnekens
Misschien ook handig eens bij de zwaantjes te informeren op welke juridische basis de modderrijders worden tegengehouden?

Welk district hield je tegen?

Bob

Re: Zwarte Gat in Ressen

Geplaatst: di 09 mar 2004, 00:23
door Marc 90
Dit was Gelderland Zuid, maar het Zwarte gat ligt op het grensgebied van Gelderland Zuid en Midden. Dus moet ff opzoeken waar het echt bij hoort.

Groetjes Marc 90