Pagina 1 van 1

onderhoud defender 90 deel2

Geplaatst: di 20 jan 2004, 21:12
door Michiel
te eerste denk voor al jullie reacties.
mijn eigen idee van daams klopt dus vrij aardig, een goede garage maar dan wel tegen een prijs. die prijs is overigens nog altijd goedkoper dan bij cito, heb ze om prijsopgave gevraagd van verschillende omderdelen die daams vervangen had en cito is duidelijk op een ander soort klanten gericht.
jo
je noemde citty jansen??? graag meer hierover aub
ruud
bedankt voor t vernoemen van de site, wist dat hij ergend stond op de landrover pagina maar niet meer precies waar. nu weer wel thanks.

mazzel michiel

Re: onderhoud defender 90 deel2

Geplaatst: di 20 jan 2004, 23:55
door jo
citty is eigelijk cito sorrie maar jansen of janssen in uivenhout of zo ik weet het niet maar er zijn meer bedrijven in brabant kijk maar eens op landrover-pagina.nl daar staan meer bedrijven.

jo

Re: onderhoud defender 90 deel2

Geplaatst: wo 21 jan 2004, 10:00
door Menno R
Op de site van de Land Rover Club Holland staan onder het kopje bedrijven een goot aantal bedrijven naar provincie gerangschikt.

[www.lrch.nl]

Gr. Menno