Pagina 1 van 1
Discovery series 1 of 2
Geplaatst: vr 16 jan 2004, 21:04
door Hendrik Blue-Box SIII+RR
Is een Discovery 300 tdi uit 1996 een discovery Series 1 of 2?
Groet, Hendrik.
Re: Discovery series 1 of 2
Geplaatst: vr 16 jan 2004, 21:16
door rozerik
Dat is geen series twee. Officieel bestaat de series 1 niet, maar heet dat gewoon discovery. Stond ergens in een boek.Maar iedereen noemt het dus wel een series 1.
gr.erikHendrik Blue-Box SIII+RR schreef:
>
Re: Discovery series 1 of 2
Geplaatst: za 17 jan 2004, 02:17
door Jan-Cor
Volgens mij noemen ze dat inderdaad een series 1. Maar let op, er zijn nogal wat veranderingen dus ik weet ook niet precies was nu S1/S2/S3 is enzovoorts.
De eerste serie was volgens mij met een 200Tdi (volgens mij zijn VM diesels niet in Disco geleverd. Daarna volgt de 300Tdi, met een korte "overhang" aan de achterkant. Ik weet echter niet of er een andere serie is van de 300Tdi waarbij die overhang iets langer is, of dat het alleen zo is bij de TD5.
Staat dat niet in één van de magazines van LRO ?? Ik meende dat ik zoiets eens gelezen had. Ik zal eens ff zoeken.
Maar eeuuhh, Hendrik, ga je Disco rijden?
Groetjes, JC
Re: Discovery series 1 of 2
Geplaatst: za 17 jan 2004, 11:59
door Disco
Alles wat voor de TD5 uitgebracht is een disco 1, in de archieven wordt gesproken van een TD(of dit een VM is geweest wordt niet vermeld er wordt er ook nooit een aangeboden)
Wat ik vermoed is dat de prototypes uitgevoerd zijn met een TD en met de produktie types gelijk de 200TDI in gebruik zijn genomen.
Groeten Theo Kaufmann/Disco & RR6X4Carmichael
Re: Discovery series 1 of 2
Geplaatst: za 17 jan 2004, 12:10
door Frans
Als ik het goed begrijp is de Td5 gelijk gekomen met de nieuwe achterlichten.
Iets hogere achterlichten en niet meer in de bumper.
Klopt dat ?
Groeten Frans Bonnes
Disco 1
Re: Discovery series 1 of 2
Geplaatst: za 17 jan 2004, 14:32
door Disco
De Td5 heeft de nieuwe verhoogde achterlichten,bij de eerste serie 2 zitten er in de bumper de mistlampen en knipperlichten,en bij het huidige model de achteruitrijlichten en mistlampen(volgens mij),tegelijkertijd zijn bij de eerste serie 2 volgens mij de koplampen ook iets aangepast van H4 naar H3 dit is alleen optich niet te zien,bij de tweede serie zijn deze uiteraard door de Xenonlampen vervangen.
Ps.voor de eerste serie 2, maar ook voor de serie 1(model grote lampen dus 300TDI) zijn nu ook ombouwsets te verkrijgen om naar Xenon te gaan maar!!!!!!!!!!!!!!!
deze zwijn dan wel £889,-(dus zo'n €1432,-)en er wordt gesproken over enig verbouwings werk dus dat komt er ook bij er staat niet in of ex vat dus tel uit je winst
Groeten Theo Kaufmann/Disco & RR6X4Carmichael