Pagina 1 van 1
Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 02:16
door Jorrit
Hoi Mike,
Als ik het goed heb, ben jij vandaag (gisteren) met bunny naar het RDW geweest.Hoe is het gegaan?
Groetjes Jorrit, LR 110 2,5D RHD hardtop "Annabel"
[members.home.nl]
Re: Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 02:40
door Disco
Dat zou ik ook wel willen weten!
Wat ik ook wel zou willen weten hoe gaat het met jouw Jorrit?
We hebben hier met huivering van jou ongeval gelezen,hoe gaan de vorderingen,niet te veel pijn?
wat is de planning wanneer ben je weer van de partij?
Groeten Theo Kaufmann/Disco
Re: Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 11:48
door Mike
Okee.. Hier gaat ie:
Afgekeurd. Waarom? Nou:
- Laswerk op de achterbalk nodig
- Er zit een Engels bolletje in de lamp links voor
- Vergeten reflectoren achterop te zetten (d'oh!)
En als klapstuk: De papieren klopten niet.. Ik heb wel de goede papieren voor de auto, alleen omdat ze met z'n tiggen tegenlijk verkocht werden is blijkbaar een typefoutje gemaakt in de chassis nummer, waardoor het niet overeen komt met de nummer op het voertuig. LBCAH2AA 112316, i.p.v. LBCAH2AA 122316. RDW mannetje 1 zei dat het toch duidelijk een spellingsfoutje was, maar RDW mannetje 2 wou er niks van weten. Ach, geef hem ongelijk. De registratie nummer (ofwel militaire nummerbord) klopte wel (minder cijfertjes, minder kans op foutjes).
Als het nou dus alleen bij die paar mechanische dingen bleef was het nog wel te overzien, maar nu moet ik overheids instanties ermee betrekken..
Groetjes van een lichtelijk depri Mike, Belinda en Bunny
Re: Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 12:44
door Bjorn
ai.. ALTIJD EERST NUMMER KONTROLEREN VOORDAT JE NAAR DE RDW GAAT!!!!!!!
Re: Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 13:08
door Mike
Handige tip, ik zal het onthouden..
Re: Hoe ging het bikj de RDW Mike?
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 13:11
door Jorrit
goh Mike klote zeg. Das inderdaad balen en ik vind het ook overduidelijk een typfout. Maar ja ik heb af en toe het idee dat ze bij het RDW betaald worden naarmate ze mierenneuken. Nog effe er tegen aan en dan komt het vast wel weer allemaal goed, gelijk de instanties afbellen en misschien dat ze bij de domeinen er minder moeilijk overdoen, en het wel gelijk als een typfout zien. En dan heb je misschien uiteindelijk de papieren nog eerder in huis dan dat je de andere problemen heb opgelost. heel veel succes en ik zal voor je duimen.
Houd ons op de hoogte.
succes Jorrit, LR 110 2,5D RHD hardtop "Annabel"
[members.home.nl]
JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 14:10
door Mike
Jongen, je hebt he-le-maal gelijk!
Ik had de DSA (Disposal Services Agency) gebeld in Londen. Konden me niet helpen, omdat het in Duitsland verkocht was. Dus die meneer gaf me het (nieuwe) nummer van desbetreffend Duitse kantoor. De nummer die op het papierwerk zat was van een Duits vrouwtje die erg in de war was toen ik vroeg: "Are you the British army?"... Maar goed. gebeld, mijn kopietje gefaxed, even later terug gebeld met de mededeling. Je hebt gelijk, het is een typefoutje. Als je het origineel even opstuurt, sturen wij een nieuwe. Hier heb je alvast een fax kopietje.
Ik sta versteld! Ik had verwacht dat het weken dan wel maanden zou duren eer dat er wat zou gebeuren. 10 minuten.. 10 MINUTEN GEWOON!
JAAAHAAAAHAAA!!!
Vanmiddag gelijk de origineel ophalen en aangetekend versturen (zul je nog zien dat het anders in de post verwijnt..).
Oh wat ben ik blij!
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 14:13
door The_Dude
Ken zon geval ook bij het nl-leger.
Plaatsgenoot had ook verkeerde papieren.
Hij bellen en uitleggen, zegt die kerel oh ja dat komt wel eens vaker voor, welk chassisnummer wil je???
Groet,
Martijn
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 14:37
door Jorrit
Blij te horen dat mijn duimen vruchten heeft afgeworpen, ik zal de duimen nog even op elkaar houden tot je de papieren in huis hebt. Heel veel succes en nu maar hopen dat je snel op kunt voor de herkeuring. En snel lassen en koplampen vervangen. Heel veel succes nogmaals en houd op de hoogte.
Groetjes Jorrit, LR 110 2,5D RHD hardtop "Annabel"
[members.home.nl]
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 14:37
door Casper
Klasse man!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Casper
LW Taranis
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 15:18
door Wouter
ik heb hetzelfde pas ook gehad met het Belgische leger: de auto was daar al in 1998 verkocht, het betreffende regiment was opgeheven, maar na wat heen en weer bellen had ik een vriendelijke dame aan de lijn die zonder problemen nieuwe papieren heeft opgestuurd.
Wouter
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 15:21
door Martin Merts
Gefeliciteerd Mike !!!!
Nu snel even de rest in orde maken, en dan voor de herkeuring.
Martin Merts
LR S2a 88" 1965 'Pumba'
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: vr 22 aug 2003, 21:28
door sirmartin
Gaaf !!!
Groet,
Martin
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: za 23 aug 2003, 00:17
door Dennis101
Mike,
Ik ben blij dat de afkeurpunten niet onoverkomelijk zijn (had mij anders een beetje schuldig gevoeld).
Zorg er wel voor dat de reflectoren een E- keur hebben.
Wat was er met die koplamp, was het een LHD unit, of was het een sealed beam of zo ?
Ook blij om te horen dat het met de papieren goed gaat komen.
Dennis B.
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: za 23 aug 2003, 01:43
door The_Dude
sealed beams een geval appart....
groet,
martijn
[landrover.mine.nu]
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: za 23 aug 2003, 01:53
door Aad Koene
Tof Mike,
weer een stapje in de goede richting.
Je moet maar zo rekenen: Keulen en aken zijn ook niet op één dag gebouwd (daar hebben ze 200 jaar over gedaan).
Aad Koene,
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
LR S1 86" Pick-Up nog zonder naam
Re: JJJAAAAAAAHHH!!!!!
Geplaatst: za 23 aug 2003, 02:16
door Dennis101
Ja, je komt ze regelmatig tegen op UK import, en die mogen hier ook niet.
Mike, als je toch nieuwe koplampen nodig hebt: Hella 1A6 002 395-031 halogeen units geven veel meer licht en kosten 61,64 euro netto ex (2 stuks) bij Lasaulec.
Dennis B.
En we gaan weer verder..
Geplaatst: za 23 aug 2003, 19:58
door Mike
En Haarlem 750 jaar.. In ieder geval vanaf de stadsrechten..
Ik heb de koplampen uit elkaar gehaald, en ze zijn allebei precies hetzelfde. Alleen zat de linker een andere kant op te kijken. Moest dus goed afgesteld worden. Ik ga eens even s'avonds op de garagedeur van de buurman kijken of ze nu wel goed zitten.
De achterbalk zal niet zo'n probleem worden. In de tussentijd zal een stalen plaat erop gelast worden totdat ik een volledige achterbalk kan veroorloven.
De CO meting kwam uit op 7.2, ozo. Iets in die richting.. Het moet terug naar 4.5. Iemand suggesties?
We gaan in ieder geval weer verder. Mijn 3 punts gordels waren goedgekeurd (in mijn soft-top) dus als iemand interesse heeft in hoe die zitten, dan hoor ik het wel.
Groetjes!
Mike, Belinda en Bunny
Re: En we gaan weer verder..
Geplaatst: zo 24 aug 2003, 10:11
door Jorrit
Is Bunny een diesel dan zijn er flesjes op de markt met dieselmotorreiniger (een goedje op basis van kerozine, dus misschien kan je ook bij je achter buurman langs). dit reinigd de pomp en de verstuifers het lastige is dat je dit in je tank moet gooien als deze half vol is en er dan minimaal een kilometer of 200 mee rijden. daarnaast kan het helpen als je nog geen nieuw luchtfilter heb geplaatst deze te vervangen en als de motor goed warm is (dit na minimaal een 1/2 uurtje rijden) het toeren tal op te voeren tot dat je in de 2 of liever in de 3 de auto even flink kan door trekken (lees de motor belast een tijdje het maximale aantal toeren wat hij kan laten draaien) LET ER WEL OP DIT GELDT ALLEEN VOOR DIESELS.
Succes Jorrit, LR 110 2,5D RHD hardtop "Annabel"
[members.home.nl]
Re: En we gaan weer verder..
Geplaatst: ma 25 aug 2003, 02:18
door Dennis101
Mike schreef:
> De CO meting kwam uit op 7.2, ozo. Iets in die richting.. Het
> moet terug naar 4.5.
Bunny is dus benzine.
Dennis B.
Re: En we gaan weer verder..
Geplaatst: wo 27 aug 2003, 17:02
door Jan Willem de Winter
Kun je mij vertellen hoe je je 3 puntsgordels in je softtop hebt gemonteerd, en welke je hebt gebruikt, waar ze vandaan zijn gekomen etc.
dank
Jan Willem
S3 109 1980