Pagina 1 van 1

sneeuwkettingen

Geplaatst: za 10 feb 2007, 22:39
door Arnoud
gezocht sneeuwkettingen 255 x 50 x 19 (RR Sport)
stuur je reactie naar mailadres!

Re: sneeuwkettingen

Geplaatst: za 10 feb 2007, 22:59
door Puffino
hoezo per mail? Mag dat niet in het openbaar?? ;-)

Ik zag dat ET een stel had ingekocht, maar weet niet de prijzen en de maten, maar ze deden voorkomen alsof ze goedkoop waren en veel hadden.

Sander Lelieveld



"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];

<img src="[www.puffino.nl];

- "Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist. -

- Prikkersforum: EEN persoon stelt een vraag, VELEN krijgen een antwoord. -

Re: sneeuwkettingen

Geplaatst: za 10 feb 2007, 23:20
door Jan Herman
www.dpnl.nl

Re: sneeuwkettingen

Geplaatst: zo 11 feb 2007, 00:37
door JapieK
ET goedkoop.....ze hebben ze ook in de verhuur.

gr jaap

Re: sneeuwkettingen

Geplaatst: zo 11 feb 2007, 11:11
door fred101
Is geen gangbare maat, weissenfels heeft er een maar dat is dan nog een tussenmaat ook en bere duur (ergens in de 200 euro uit mijn hoofd) , maar ja als je een RR sport hebt zal dat niet het probleem zijn. Ruitensproeiervloeistof verversen bij de dealer is al duurder :-) Ik heb bijna alle maten op voorraad en in de verhuur maar deze niet, Tot nu toe is de RR sport de enige waar die ze in die maat voor nodig zijn. (ten minste, ik heb er twee keer in twee jaar tijd vraag naar gehad en beide voor de sport)
Dat komt omdat de gemiddelde terreinwagen band grof, relatief smal en hoog is. Jij hebt maar hele lage wangen en hele brede banden, Een soort overmaat sportwagen banden. De meeste kettingen die zouden passen hebben dan te kleine binnenhoepels en de buitenketting klettert dan vrolijk je velgen aan gort.

Fred101