Pagina 1 van 1
rem
Geplaatst: di 30 jan 2007, 14:05
door john
ik heb een laro 88 uit militaire dienst, de rembekrachtiging krijgt geen druk. wie weet hoe dit kan. Er is een nieuwe dinamo geplaatst, kan dit de oorzaak zijn.
Re: rem
Geplaatst: di 30 jan 2007, 15:40
door Donk
waar gaat je vacuum slang dan naartoe??
dynamo(metvacuumpomp) of inlaatspruitstuk of misschien een losse vacuumpomp ??
een beetje meer info geeft meestal een heleboel meer antwoorden...
grtz hans
Re: rem
Geplaatst: wo 31 jan 2007, 00:33
door john
er is geen slang, en een pomp is ook niet gevonden.
Re: rem
Geplaatst: wo 31 jan 2007, 01:52
door Momenteel fietser
Er moet een slang van de remservo gaan naar iets dat een vacuum opwekt. Bij de militaire wagens is dat het inlaatspruitstuk. Daar zit ook een klep in die afhankelijk van de stand van het gaspedaal opent en sluit. Als de slang van de remservo er niet is zal je remservo het niet doen. Als de klep permanent geopend is doet de rembekrachtiger het alleen bij plankgas.
Mischien zijn ze de slang vergeten terug te plaatsen bij het vervangen van de dynamo?
Je geeft verder wat weing gegevens. Is het een diesel of benzine. Wat voor dynamo is er nu ingeplaatst en waarom? Zoals in de andere postings te lezen is bestaan er versies met een vaccumpomp op de as van de dynamo. Dan is het alleen geen landrover dynamo maar iets van een ander merk.
Als er geen vacuumpomp op zit heeft de dynamo niets te maken met het vaccuum van de servo.
Arnold.