Pagina 1 van 1

compressor

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 18:20
door Grizzly / Alex
ik heb eens een vraagje betreffende compressoren ik heb een klein compressortje voor in de auto en het is deze afbeelding_015.jpg --> mod_embed_images_loadimage('01a8bcc27f70d91642fd040b5d7da1ae', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.liebregts4x4.nl%2Fparts%2Fimages%2Fafbeelding_015.jpg', 'http://www.liebregts4x4.nl/parts/images/afbeelding_015.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.liebregts4x4.nl%2Fparts%2Fimages%2Fafbeelding_015.jpg', '', 6316079, 600, 600, 'Loading image ...', false); ik wil deze permanent inbouwen en zat te spelen met het idee om er een brandblusser bij te zetten als drukvat.

nu mijn vraag. is dit te doen en wie heeft dit al eens gedaan misschien dat die persoon/website eens hier genoemd kan worden zodat ik het wiel niet opnieuw hoef uit te vinden

uiteraard wil ik ook de meningen graag horen van de mensen om dit wel/niet te doen


mvg

Grizzly / Alex

[www.lr-discovery.nl]

<img src="[www.lr-discovery.nl];

NUNC AT NUNQUAM

( nu of nooit )

Re: compressor

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 18:41
door Han
Hallo Alex,

als je hem inbouwt moet je wel aan de inschakelduur van de compressor denken.
waarschijnlijk mag deze niet onbeperkt draaien ivm oververhitting.

afschakelen kun je via een pressostaat/drukvoeler doen. eventueel met een extra relais ivm in en uitschakelen onder belasting.

weet niet wat precies de druk in een brandblusser is maar je zult waarschijnlijk niet veel meer dan 7 a 8 bar er in kunnen persen.

betere oplossing is denk ik deze:
[4wdworld.com.au]

maar die is ook weer gelijk prijziger echter heb je dan wel unlimited supply :-)

succes!

Grtzzz,

Han

“Lizzie” disco 300tdi automaat
<img src=http://home.hetnet.nl/~hanmelissa/PLAATJESMAP/paars%20nijlpaard.gif>

[izziesadventures.fotopic.net]

Re: compressor

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 18:43
door Han
nog een link:

[www.roverworx.com]

voor nog meer google en zoeken op endless air

Grtzzz,

Han

Re: compressor

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 20:13
door Ploertje
Kijk maar eens op [ploertje.fotopic.net]

De compressor wordt inderdaad met een prestostaat geschakeld, ik ben nog op zoek naar een klein model 6-8 bar.
Het warmte probleem is er inderdaad, dit iets verholpen door een fan van een PC te nemen (deze zijn ook 12V DC).
Verder het advies om al het leiding werk in koper uit te voeren (voert de warmte beter af). Wel een stukje flexibel tussen compressor en de overige installatie.

Vier banden van 1 bar naar 3 bar te brengen is toch wel iets te veel, of je moet een pauze inlassen na iedere band.


Richard

Alex &amp; Han

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 20:31
door LaroLoos
Heeeee heren,

Dat jullie nog leven ik dacht dat jullie ondergedoken zaten

Ivodiehetookffdrukhad

Re: Alex &amp; Han

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 20:40
door Han
dat heb je soms he!
zo druk dat je ook minimaal op de prik kunt komen :-(
vandaag de schade weer een beetje aan het inhalen ;-)
daar ook alles OK?

Grtzzz,

Han

“Lizzie” disco 300tdi automaat
<img src=http://home.hetnet.nl/~hanmelissa/PLAATJESMAP/paars%20nijlpaard.gif>

[izziesadventures.fotopic.net]

Re: Alex &amp; Han

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 20:44
door LaroLoos
Nope,

het gaat nu pas echt druk worden; we gaan verhuizen met de zaak!!

Ivo

Re: Alex &amp; Han

Geplaatst: zo 28 jan 2007, 21:20
door Grizzly / Alex
he ivo ook jij leeft dus nog met ons gaat alles goed erg druk op het werk en zo te horen bij jullie ook alles goed met het gezinnetje?

mvg

Grizzly / Alex

[www.lr-discovery.nl]

<img src="[www.lr-discovery.nl];

NUNC AT NUNQUAM

( nu of nooit )