Pagina 1 van 1
Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 12:43
door Martijn ten Broeke
Net terug van de RDW in Almelo. Bij aankomst was ik direct aan de beurt. "Pick-up, ja dat is grijs kenteken en moet dus ook direct voor de APK" Nou daar gaat het al dacht ik, 2 plaatjes nog niet in het chassis gelast en hoe zit dat met de remmen.......
Nou de heren beginnen(2) (hele aardige en geschikte kerels) voor ophanging- goed! alleen 1 bout van een veerschommel is te kort (had ik kunnen weten, maar ja ik dacht toch nog geen APK) toen naar achter, ja daar moet nog ff iets gelast worden verder alles OK! . Verlichting OK (huh knipperlicht is niet helemaal goed maar dat merkten ze niet), alleen missen de reflectoren achterop (stom). Nu de remmen ik dacht ojeee, en en en op de remmen bank en alles is goed ook de handrem .
Nu dus nog ff 1 nieuwe bout in de veerschommel, reflectoren achterop, en twee plaatjes (die al op maat klaar liggen) in het chassis lassen en dan is hij helemaal klaar gekeurd en op kenteken!! Jippei dit is eigenlijk super
Groeten Martijn & Heleen & Pieter
Suuz Pick up SIII 1980 2.25 benzine
<img src="[www.mijnalbum.nl];
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 12:48
door AadG
Lekker he ?
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 12:50
door Rob
Gefeliciteerd,
ziet er allemaal dus goed uit!
Groet,
Rob
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 12:55
door Martijn ten Broeke
Hee Rob,
Ben je thuis? Ik heb nog iets nodig (reflectoren en een bout voor de veerschommel)
Zo ja, dan kom ik met Suuz ff het ophalen !!
Groeten Martijn & Heleen & Pieter
Suuz Pick up SIII 1980 2.25 benzine
<img src="[www.mijnalbum.nl];
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 12:56
door Sander Lelieveld
Wowowowowoowow, lekker, een Suuzje op het prikkersforum erbij.
Geweldig hoor, lekker dat het soepel lijkt te llopen. Da mag zeker hardop gezegd worden op het bord. Er zijn al negatieve verhalen over de RDW genoeg, nu de positieve graag ook.
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];
"Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist.
Prikkersforum: EEN persoon stelt een vraag, VELEN krijgen een antwoord.
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 13:09
door Rob
tot zo!
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 13:15
door Frank - solidebolide
Ik heb ook goede ervaringen met de RDW in Almelo (omkeuring van grijs naar geel).
Frank B
<a href="[www.solidebolide.nl">www.solidebolide.nl<];
<a href="[www.solidebolide.nl"><img] src="[www.solidebolide.nl];
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 22:26
door Hendrik Blue-Box
Ik wist eerlijk gezegd niet dat je met een grijskenteken auto niet alleen de import kan doen zoals met een geelkenteken auto.
Een grijskenteken moet dus meteen de APK hebben.
Vreemd?
Met groet,
Hendrik “Blue-Boxâ€Â
www.swane.nl
<img src="[www.swane.nl];
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: ma 16 okt 2006, 23:57
door Martijn ten Broeke
Hendrik,
Op de site van de RDW staat het ook, bedrijfswagens moeten direct APK keuring ondergaan!!
Zie hieronder:
Keuren zonder afspraak
U kunt uw voertuig zonder afspraak bij de RDW laten keuren. Dit geldt alleen voor ingevoerde voertuigen niet zwaarder dan 3500 kg, bromfietsen uitgezonderd.
U kunt op werkdagen van 08.30 tot 12.00 uur zonder afspraak met uw ingevoerde voertuig bij de RDW keuringsstations terecht. Deze procedure geldt niet voor de buitenplaatsen.
Voor motorfietsen, ook driewielers en quads, kunt u alleen op maandag- en dinsdagochtend terecht, van 08.30 tot 12.00 uur. De RDW handelt de keuringen op volgorde van binnenkomst af.
APK
Bij een ingevoerde personenauto die APK-plichtig is, heeft u de keuze om het APK-gedeelte wel of niet mee te laten keuren. Bij een bedrijfsauto volgt de RDW de wettelijke verplichting om tevens, afhankelijk van het bouwjaar, de APK-keuring uit te voeren.
Tijdwinst
Uitgangspunt van deze regeling is tijdwinst voor u. Mocht het toch bijzonder druk zijn, dan maakt de medewerker van het keuringsstation een afspraak op een nieuwe datum
Groeten Martijn & Heleen & Pieter
Suuz Pick up SIII 1980 2.25 benzine
<img src="[www.mijnalbum.nl];
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: di 17 okt 2006, 00:42
door Arnoud 109 seriesIII 2.25d
Hier nog één met goede ervaringen. Ik heb mijn motor in het oosten (bij en met Niels) gereviseerd. Na ontschorsing daar een APK gedaan inclusief ontheffing voor de roettest (in verband met de revisie).
Groet Arnoud
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: di 17 okt 2006, 01:13
door janzzen
gaat de goede kant op Martijn!!
keep up the good job...
janzzen en Bismarck,
die vandaag tot aan zijn assen in de rivierklei heeft gestaan maar gewoon DOOR ging

Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: di 17 okt 2006, 01:37
door Niels
Yep. RDW Almelo is accoord. De mijne is er begin dit jaar ook gekeurd. Geen probleem, zo geregeld. Wel geel kenteken dus de APK bij de garage om de hoek.
Heb er trouwens uit het verleden ook wel mindere ervaringen mee, maar die waren OT (Alfa en Mini), dus daar gaan we het hier niet over hebben.
Een van die keurmeesters (Henk) is de buurman van Altena Classic Service in Gramsbergen. Die man heeft wel iets met dat Engelse spul. Hij heeft namelijk zelf een Healey gerestaureerd.
Groet,
Niels
<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>
Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
BEWARE: everything you prik can and will be used against you.
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: di 17 okt 2006, 01:46
door janzzen
en laten we eerlijk zijn, als je ergens "hulp, kruiwagen"kunt vinden ben je stapelgek als je hem niet gebruikt........
Alles kits Niels??
]janzzen
Re: Suuz en de RDW
Geplaatst: di 17 okt 2006, 02:13
door Niels
Nou, hulp, kruiwagen..... Heb een tijdje stage gelopen bij Altena en het was zo'n blijk van herkenning..... Hee, heb je hem ook met iets Engels.
Yep, alles kits. Alleen nog steeds te druk met van alles behalve hobby.
Bij jou ook alles onder controle?
Groet,
Niels
<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>
Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
BEWARE: everything you prik can and will be used against you.