Pagina 1 van 1

Ramsey dc200

Geplaatst: vr 29 sep 2006, 22:13
door louis silvertand
Sinds gisteren in het bezit van een Ramsey dc200 lier, trekt 8000 pond op de eerste laag met wormwielaandrijving. (Martijn Ten Broeke nog erg bedankt voor het ophalen ervan!) Helaas past de lier net niet tussen mijn chassisbalken, het scheelt net een luttele 5mm.
Nu is mijn vraag natuurlijk of er al andere prikkers zijn die dit type lier hebben ingebouwd in een series, voordat ik het wiel opnieuw ga uitvinden. Het gaat om een low-mount model, m.a.w. de montagepunten zitten ongeveer op het hart van de lier. (Specificaties en tekeningen zijn te vinden op www.ramsey.com, bij de industrieele lieren.)
Ik hoop op een paar geniale oplossingen
Groeten, Louis

Re: Ramsey dc200

Geplaatst: vr 29 sep 2006, 22:55
door Martijn ten Broeke
Graag gedaan


ik heb alleen daar geen oplossing voor..............


Groeten Martijn & Heleen & Pieter
<img src="[www.landroverwereld.nl];

Re: Ramsey dc200

Geplaatst: vr 29 sep 2006, 23:28
door Hendrik Blue-Box
Laten we samen wat verzinnen…….
Ik heb namelijk nog 2 van deze lieren liggen de op een Series moeten.

Met groet,
Hendrik “Blue-Box”
www.swane.nl

<img src="[www.swane.nl];

Re: Ramsey dc200

Geplaatst: za 30 sep 2006, 00:14
door Sjoerd
Hoi hoi,

Heb nog wel een montage plaat liggen, aangezien ik mijn lier anders ga inbouwen omdat ik heb in een lierbumper wil gaan maken. Plaat voldoet precies en valt net over de bumper en zit rondom aan het chassis gebout. Bij de volgende foto kun je ongeveer zien wat de eindlook is.
<img src=http://www.lrch.nl/images/Fbf-24.jpg>

mocht het je wat lijken dan hoor ik het wel, uiteraard blijft de lier met rollenvenster bij mij.

Weet je wat nou het leukste is van de DC-200, jij denkt dat hij maar 8000lbs is maar in werkelijkheid is hij veel leuker. Het is namelijk de professionele uitvoering van de re 12000. Maar omdat de veiligheidsmarches voor professioneel gebruik groter zijn dan voor de offroader mag de dc-200 maar als 8000lbs lier verkocht worden. Buiten dat is de dc-200 voorzien van naaldlagers in de reductiekast waar de re12000 gewoon glijlagers heeft en het wormwiel van de dc200 is ook van brons terwijl dat van de re12000 van staal is. Kortom je hebt echt een geweldig beest in handen, ze zijn niet snel maar ongelooflijk sterk.

Groetjes Sjoerd.

Re: Ramsey dc200

Geplaatst: za 30 sep 2006, 13:43
door louis silvertand
Hoi Sjoerd en Hendrik,
Jullie hebben allebei mail. Dank voor de reacties.
Groeten, Louis