Pagina 1 van 1
Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 15:11
door Takker
Beste Prikkers,
We hebben na lang zoeken iets moois gevonden en dat willen we graag met jullie delen. Er is een enorme ruimte in Den Haag die wordt verhuurd voor het stallen en opknappen van oldtimers (maar iets minder 'old' mag ook wel, geloof ik). Wij gaan Takker er volgende week naar toe brengen. Er is nog ruimte zat en wij zouden het uiteraard leuk vinden als we er met een groepje Landrovers zouden staan, wel zo gezellig.
De kosten zijn 50 euro per maand (erg goedkoop voor de Randstad) en je mag er dus klussen, kleine klussen mogen gewoon op je stallingplek doen en voor motorrevisies e.d. moet je even naar een speciale plek (binnen de ruimte) rijden.
Voor verder info moet je even contact opnemen met de verhuurder (zie onderstaande gegevens). Ik geef slechts de tip en ben dus geen tussenpersoon ofzo.
Groeten Janneke en Wouter
De marktplaatslink is:
[koopjes.marktplaats.nl]
De tekst van de marktplaatsadvertentie (voor het geval dat de link niet werkt):
Beste autoliefhebber,
Wij bieden u in hartje Den Haag in een industrieel monumentaal pand stalling voor uw auto. Uw auto wordt 24/7 bewaakt. De kosten per maand zijn 50 euro.
Voor meer informatie kunt van maandag t/m zaterdag tussen 11.00u en 22.00 bellen naar 06-18867900.
Met vriendelijke groet,
Raymond
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 20:12
door Green amp
Prikkers,
Ik heb de tip van Janneke opgevolgd en ben wezen kijken gisteravond. Geweldig!! Een prachtige stalling met sleutelruimte, bewaakt etc. Ik heb meteen een contract getekend en zal zien of het deze winter gaat bevallen.
Het is een nieuw opgezet project, voor een groot deel nog in wording, maar klinkt veelbelovend (bedoeld voor oldtimers, er komt een brug, een wasstraat en...........een koffieapparaat, wellicht moeten we nog onderhandelen over een gevulde koekenmachine)
Gr Henk
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 20:26
door Willem
Klinkt goed zeg! Kunnen ze geen franchise beginnen en in brabant / eindhoven ook een pandje opzetten?
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 20:54
door Iris
Wat ga jij er verbouwen/opknappen
kan je mij een mailtje sturen hoe/wat /waar kom ik is langs om te kijken
Iris
Nipper 90 300 Tdi
V-Gr8nny RRC 3.5 V8
<img src=http://thumbs.fotopic.net/021032000718.jpg><img src=http://thumbs.fotopic.net/501032000506.jpg>
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 21:08
door Green amp
Voorlopig ga ik er mijn gewone onderhoud doen. Zaterdag b.v. wat oliekeerringen vervangen. Grote klussen zijn nu nog niet aan de orde. het lijkt me in ieder geval heerlijk deze winter eens droog en met temperaturen boven 0 te kunnen werken.
Stalling weet ik nog niet hoeveel ik daarvan gebruik zal maken, ligt ook een beetje aan het parkeervergunningenbeleid wat ze in mijn buurt gaan invoeren........2e vergunning per huishouden via loting of zoiets.
Gr Henk
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: do 28 sep 2006, 23:00
door Arnoud 109 seriesIII 2.25d
Hoi,
ik ben ook enthousiast. Door nieuwe baan en nieuw huis niet veel tijd gehad om te 'scannen' laatste tijd, maar het resultaat van de zoektocht van Janneke lijkt erg goed! Henk of Janneke, Zou je me je tel.nr kunnen mailen? ik krijg 'eigenaar' niet te pakken. Dank.
Als er veel Land Rovertjes staan wordt er in ieder geval druk gesleuteld Ik heb ook nog zat klusjes (ondanks een vorig jaar gereviseerde motor).
Groet, Arnoud
<img src="[images.fotopic.net];
[landrover.arnoud.fotopic.net]
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: za 30 sep 2006, 14:51
door Evert Jan
Klinkt fantastisch. Een ruimte binnen in Den Haag. Komt het verfwerk misschien toch een keer af. Heb je eventueel wat meer informatie waar in Den Haag het ongeveer is?
Evert Jan
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: za 30 sep 2006, 21:19
door Arnoud 109 seriesIII 2.25d
Hoi Evert Jan,
ik ben er vandaag ook geweest (en nog even gesleuteld) en er begint al een Land Rover hoekje te ontstaan letterlijk (naast Alfa, BMW 'hoekjes') Met dank aan Janneke en Wouter voor speurwerk.
Je kent vast wel de oude lokatie van Bever Zwerfsport in Den Haag? achter het Calandplein. Neem contact op met de verhuurder! Hoe meer Land Rovers hoe beter E.e.a. is in wording, dus nog ruimte genoeg.
Groet, Arnoud
<img src="[www.gerardlist.com];
[landrover.arnoud.fotopic.net]
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: vr 05 jan 2007, 11:28
door pieter
Ben gisteren langs geweest maar mocht niet naar binnen van de politie omdat ze een groot onderzoek aan het doen zijn ivm. gestolen auto's die ze gevonden hebben.
Werdt mij verteld dat ik geluk heb gehad omdat ze ierdereen die er s'middags was gearesteerd hadden waaronder de beheerders.
Kan begin volgende week weer bij mij rr.
Ik hoop dat ik er kan blijven sleutelen want hij ligt op dit moment aardig uit elkaar.
Als ik meer weet dan laat ik het weten.
Re: Tip! Stalling (klussen mag!) in Den Haag
Geplaatst: za 06 jan 2007, 01:08
door Arnoud 109 seriesIII 2.25d
Hé pieter, raar verhaal joh.
Laat ik nou net toevallig mijn Landy sinds anderhalve week thuis hebben staan. Geluk, zo te horen. Maar niet helemaal onverwacht. Dit soort unieke plekken trekt natuurlijk al snel 'verkeerd spul' aan. Het merendeel echter van de mensen die daar met hun klassieker gestald staan zijn ter goeder trouw, de land rover mensen die ik ken (Henk, Janneke, wouter) zeker. Nou zag ik al wel eens audi's en vwtjes van tamelijk recente bouwjaren zonder kentekens of met duitse kentekens staan....
Ik heb er in het begin (toen het nog leeg was) nog tamelijk veel gesleuteld. Laatste tijd niet meer, gezien verbouwing thuis. Pieter, mail mij anders privé even.
Groet, Arnoud