Pagina 1 van 1
Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 14:23
door Jeroen
Wie weet of ik een schutbord van een defender ook voor een serie III kan gebruiken?
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 14:37
door Hermen Vlothuizen
Die zijn heeeeel erg anders. Bij een series zitten de twee bouten die het schutbord aan het chassis vastzetten aan de kant van de deuren, bij een 90/110/defender zitten ze juist aan de andere kant en dus veel verder naar voren. Daarnaast hebben de voetenbakken een erg andere vorm. Met enorm veel laswerk is e.e.a. zeker aan te passen, maar zomaar uitwisselen is uitgesloten.
Hermen
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 15:46
door henri
het schutbord past verder wel in de koets, lees deuren spatborden enz.
maar met een def. schutbord kom je ook met de voorruit te zitten en dan automatisch het dak. als je lang bent is dat wel een voordeel zo'n hogere voorruit maar het gaat te koste van de series look.
grtn Henri
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 17:18
door Jeroen
Ok, dan weet ik voldoende en moet ik zoek naar een goed serie III schutbord! Iemand iets liggen? Ja, ik heb al een advertentie op de paginamarkt staan.
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 20:12
door henri
is jou schutbord niet meer op te lappen ?
grtn Henri
<img src="[www.mijnalbum.nl] src="[www.mijnalbum.nl];
Daktari sIIa 88 2.25 benz.1968 .
Albino sIIa 109 stawag 2.5TDI 1970.
www.tijdrovers.mysites.nl
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 21:31
door Jeroen
Ik ben op dit bezig mij hele schutbord kaal te maken, maar onder de tectyl van de vorige eigenaar komt nu allemaal bagger vandaan, stijlen onder slecht, de voetenbakken helemaal rot (wist ik) en aan de bovenkant ook verschillende gaten.
Dus ik ben op dit moment even aan het kijken wat verstandig is.
Re: Schutbord
Geplaatst: zo 03 sep 2006, 21:33
door otto.z
ik heb er 1 over van een serie III...niet de mooiste maar wel kanonhard(na een reparatie van de voetenbak)