Pagina 1 van 1
Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 14:35
door LandRobert
Ik heb de relaisbox verplaatst tot onder mijn motorkap. Nu zijn de bijgeleverde draadjes niet lang genoeg. Nu heb ik wel een adresje voor andere kabeltjes maar das 20 euries de meter en ik heb ongeveer 4,5 mtr ( 3x1,5 ) nodig. dat moet vast goedkoper kunnen.
Dus wie weet een adres in almere en omstreken voor dit soorrt spul.
MVG Robert
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 14:42
door discodriver
hey robert
ik moet even als eerst ereageren hoor!
probeer eens bij een audio bedrijf of gewoon een auto garage die zullen toch wel van rol hebben denk ik?
is maar een idee ben jer er woensdag?
anders tot zondag?
en anders weer tot gauw?
heb de witte disco ontmoet hoor op de landsard in veldhoven afgelopen weekend aardige jongen was net toen ik weg was bij jou aangekomen hoord eik.
groetjes disco 1992
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 14:47
door LandRobert
Ik ga wel eens kijken. woensdag waarschijnlijk niet en zondag niet.
en jij was inderdaad net weg toen bas er was.
Maar tot laters
Robert
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 14:55
door Jan Schober
Gewoon bij een scheepshandel, kost maar een paar euro per meter. Of anders zo'n jachthaven winkel, maar die zijn meteen een stukje duurder.
gr Jan Schober
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 15:43
door Sjoerd
Bij lasaulec verkopen ze laskabel, lekker flexibel en ook niet duur. Voor mijn lier heb ik een kabel gebruikt met een diameter van ongeveer 9mm.
Groetjes Sjoerd.
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 18:53
door Henk ,,, Darwin LW 88
Hoi,
Ik denk dat Banis op de Markerkant de kabeltjes ter plaatse kan maken voor je.
grt Henk........
Re: Lier aansluiten
Geplaatst: ma 28 aug 2006, 21:00
door LandRobert
Heren bedankt,
ben via via terecht gekomen bij een elktro groothandel voor 5 eurie excl de meter. kijken dan is het nog leuk binnenkort ff freubelen en klaar is robert
MVG Robert