Pagina 1 van 1
Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 12:42
door Leeke
Voor een fotosessie van een magazine met een oplage van 70.000 exemplaren, zoek ik nog een expeditie-uitgeruste Defender. De foto wordt gemaakt op een dijk in Velp, nabij Arnhem. Wie kan, wil, aanstaande vrijdag rond 1100 uur zijn beauty voor dit doeleinde ter beschikking stellen?
Praktisch: neerzetten, plaatjes schieten, natuurlijk ook een plaatje met jezelf erop (niet voor het blad maar voor jezelf) en dan weer vertrekken.
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:09
door CamperChris
bedoel je zoiets?
<img src="[www.opwielen.nl];
mischien wil ik vrijdag wel een dagje vrij nemen..
gr, CamperChris
Renkum
<img src="[www.opwielen.nl]; <img src="[www.mijnalbum.nl]â€Â>
www.opwielen.nl <u>chris.zijnalbums.nl</u>
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:23
door leon
ik heb een 110 met imperiaal (plus eventueel daktent), en woon in Arnhem en heb vrijdag wel even tijd, kan je vanaf "hier" geen foto, ik hoor het wel,
welk blad betreft het ?
groet, Leon/Arnhem
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:27
door RoadRocket
hi chris,
vraagje: hoe heb jij die constructie van die luifel gemaakt? en dan vooral, hoe lock je die rol waarop het doek zit? ik wilde eerst iets maken met zo'n schuifsysteem a la caravan-voortent en dan met een los doek, maar dit is eigenlijk ook wel erg praktisch.....
robert
boesmans.web-log.nl
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:30
door CamperChris
Het is PVC zeildoek wat op de ladderrol van een imperiaal zit geplakt. In de rol zit een gaatje geboord, daar prikte ik oorspronkelijk zo'n kopelsystem -sleutelhanger in (je weet wel, met een balletje-sluiting). Dat ding ben ik inmiddels kwijt, dus nu prik ik de priem er in (die ligt toch in de auto om het dak te kunnen sluiten)
gr, CamperChris
<img src="[www.opwielen.nl]; <img src="[www.mijnalbum.nl]â€Â>
www.opwielen.nl <u>chris.zijnalbums.nl</u>
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:44
door Leeke
Ik ben vanmiddag even niet bereikbaar, maar je voorstel klinkt goed.
Het wordt een kunstzinnige foto over wegdromen naar verre oorden. Die wordt dan ook van jou gemaakt, als aandenken voor je medewerking.
Als je vrijdag om 1100 uur in Velp kunt zijn, dan kun je mij vanavond bellen.
Na 1900 uur ben ik bereikbaar op 06-41801771.
Cheers, Leeke
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 13:45
door Leeke
Chris,
Bedankt voor je aanbod, maar helaas past legergroen niet bij de bedoeling van het plaatje. Hij ziet er wel goed uit, maar dat ik mijn persoonlijke mening en die telt niet voor de foto.
Thanks anyway.
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 15:03
door leon
Leeke,
ik ben breikbaar op 06 22602899,
Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 15:10
door Arie SIII88Ducktarie
Geen gevulde koeken
Kom ik niet

Re: Beroemd worden met je Land Rover
Geplaatst: ma 14 aug 2006, 16:08
door leon
so wie so gevulde koeken, ik ging ervan uit dat dat bekend was....
plus een mooi ingelijste foto ....
plus ? toch een dagje voor vrij nemen: ik laat me verrassen