Pagina 1 van 1

logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 16:03
door Peet
Je ziet wel eens op oude Engelse landrovers dat de reclame van b.v. het bergingsbedrijf erop geschilderd is.
Ik vind dit veel mooier dan al die stickers en het is toch ook een beetje nostalgisch.
Nu wil ik het landroverlogo op mijn achterpaneeltjes ( serie 3 ) schilderen, en als het mij niet lukt heb ik nog wel iemand in de familie die erg handig is met een penseel.
Maar ik kan geen logo vinden om als voorbeeld/mal te gebruiken die ik tot +/- 40 cm kan " opblazen " zonder dat het blokkerig word.
Dit is onlangs ook al besproken, maar die logo's zijn volgens mij direct naar het desbetreffende e-mail adres gezonden en zijn niet op deze site terecht gekomen.
Correct me if I'm wrong.
Dus bij deze, wie kan er mij 1 toesturen?

b.v.d. Peet.

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 18:07
door Aad G
[www.zoeken.nl]

Staat hier niets bij ??

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 18:20
door Disco
deze zaten d'r al zo bij moeten toch opgeblazen kunnen worden!
<img src="[www.cartype.com];
Land_Rover_logo.jpg --> mod_embed_images_loadimage('67648e5513430ba376ba0fb46c8dfbeb', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.cartype.com%2Fimages%2Fpage%2FLand_Rover_logo.jpg', 'http://www.cartype.com/images/page/Land_Rover_logo.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.cartype.com%2Fimages%2Fpage%2FLand_Rover_logo.jpg', '', 6273068, 600, 600, 'Loading image ...', false);
<img src="[www.logodesignworks.com];
LandRover.gif --> mod_embed_images_loadimage('8dc6099d8fadbc476273df6ee695ef3d', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.logodesignworks.com%2Flogo-designs%2Flogo-design-l%2Fmain%2FLandRover.gif', 'http://www.logodesignworks.com/logo-designs/logo-design-l/main/LandRover.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.logodesignworks.com%2Flogo-designs%2Flogo-design-l%2Fmain%2FLandRover.gif', '', 6273068, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Theo

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 18:33
door Dennis101
Alleen jammer dat dit de nieuwe Land Rover logo's zijn en dat staat weer niet op een oudere Land Rover.

Dennis B.

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 22:50
door Stukje Nostalgie
Met een penceeltje is dit niet echt strak te krijgen. Voor de boot laten wij een sticker maken met de letters van de bootnaam eruit gesneden. Deze plak je op de desbetreffende achtergrond, aflakken en sticker verwijderen. Dit is natuurlijk ook bij 2 of meer kleuren mogelijk, nu is het wel belangrijk dat je de tweede sticker op de juiste plaats plakt.

Ciao Maarten

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: zo 30 jul 2006, 23:21
door Bram
Bedoel je die oude dat rode vierkant met witte letters Land rover erin?


Groetjes Bram

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: ma 31 jul 2006, 00:31
door Berry Weijers
Een manier om een logo op je Laro te schilderen is d.m.v. een zgn. Overhead projector.

Je projecteert het te schilderen logo op je wagen waarbij je de juiste afmeting instelt via de projector. Als het logo goed staat teken je deze eerst op je Laro af en kleurt deze daarna in.

Groeten,

Berry Weijers
beheerder [Landrover.startpagina.nl]

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: ma 31 jul 2006, 00:53
door Niels
Reclameplakkers kunnen ook een logo uitsnijden in maskeerfolie. Je plakt dat er op en spuit of schildert de open delen in met de gewenste kleur. Als je dus een vectorbestand van het gewenste logo te pakken kunt krijgen is dat een handige manier om het strak te krijgen en toch de charme van penseelstreken er in te maken.

Groet,

Niels

<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>

Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]

BEWARE: everything you prik can and will be used against you.

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: ma 31 jul 2006, 01:08
door Dennis101
Ik neem aan dat deze vraag eigelijk voor mij bedoelt was.

Het nieuwe (huidige) logo heeft de R van Rover tussen de L en de A van Land staan.
De woorden Land en Rover staan maar 1/2 letter verschoven.
Ook is de schicht tussen de twee woorden onderbroken.

Het oude logo heeft de R van Rover tussen de N en D van Land staan.
De woorden staan dus 3,5 letter verschoven.
De schicht tussen de twee woorden is een hele schicht zonder onderbreking.

Het nieuwe logo is voor zover ik weet pas rond 1990 voor het eerst gebruikt.

Dennis B.

Re: logo schilderen i.p.v. sticker

Geplaatst: ma 31 jul 2006, 13:42
door schroten
Niels schreef:
>
> Reclameplakkers kunnen ook een logo uitsnijden in
> maskeerfolie. Je plakt dat er op en spuit of schildert de
> open delen in met de gewenste kleur. Als je dus een
> vectorbestand van het gewenste logo te pakken kunt krijgen is
> dat een handige manier om het strak te krijgen en toch de
> charme van penseelstreken er in te maken.
>
> Groet,
>
> Niels


Dit vectorbestand kan ik eventueel wel mailen, mail me even hiervoor
groet
Hans