Pagina 1 van 1
Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 00:17
door raymond
Hieronder een berichtje uit de Gelderlander van afgelopen vrijdag. Graag jullie mening hierover !!!!!!
[www.gelderlander.nl]
Land Rover heeft zijn Freelander compleet vernieuwd. De Land Rover-voor-beginners heeft vernieuwde motoren, permanente (Haldex-) vierwielaandrijving en het terrain response-systeem van de Discovery voor gemakkelijk off-road rijden.
Door Rien van der Steen
De auto is totaal anders dan de vorige Freelander uit 1997 met dat vreemde, derde remlicht op een steeltje. De Freelander 2 is vijf cm. Langer geworden en de bagageruimte is met bijna 200 liter gegroeid tot 755 liter met de achterbank omhoog. Gaat die plat is er plek voor 1.670 liter.
De zelfdragende, vijfdeurs carrosserie staat op een onafhankelijke wielophanging. De auto is ontworpen in Gaydon bij Warwick en wordt gebouwd in Liverpool. Met benzinemotor en automaat en met handgeschakelde diesel kan de Freelander een geremd aanhangergewicht van 2.000 kg trekken.
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 00:41
door Gert
Ik mis de ventilatieroosters boven de motorkap, waar zijn die opeens gebleven ?
In tegenstelling tot Series kan deze auto geen grijns op mijn gezicht krijgen.
Moet je het aantal liters bagageruimte van mn ambulance eens bekijken, haha.
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 00:51
door Menno
Toch een leuke leasebak...?
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 00:52
door Pekinees
It's not a Landrover if it's not a Series

Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 01:54
door Marcel Stawag
Ik ben een beginner en ik vindt mijn stawag mooier dan dit gecomputeriseeerd afsfaltmonster
Greetz, Marcel
<img src="[evertzen.com] src="[evertzen.com];
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 07:36
door Finn
Het doet echt pijn om te zien wat voor afval Landrover tegenwoordig op de markt brengt.
<img src="[www.finn-photography.com]; <img src="[www.finn-photography.com];
<a href="[ambulance.fotopic.net"]; target="_blank">Series III 109 Ambulance
<a href="[finn-photography.com"]; target="_blank">Finn Photography
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 09:41
door Jumper
Nauw, Nauw..... Is dat niet wat overdreven.......?
Ik moet ook even wennen aan de veranderingen, maar om hem nu al rommel te noemen voor je hem in het echt gezien heb, gaat misschien wat ver!
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 10:14
door appietouw 130
Tja ben ook nooit een fan van een freelander geweest, maar moet zeggen dat ik hem wel mooier vind geworden.
Zou hem zelf nooit kopenen en ach ... de Freelander is toch altijd al het zwarte schaap geweest !!
Er is gewoon een smaak verschil ( heel gezond ) tussen landrover liefhebbers, moet er niet aan denken dat iedereen maar in zo'n oude Series rond rijd !!!
1zvbcsk.jpg --> mod_embed_images_loadimage('b7b14c7df428e501e7efbd63e0ba4024', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi1.tinypic.com%2F1zvbcsk.jpg', 'http://i1.tinypic.com/1zvbcsk.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi1.tinypic.com%2F1zvbcsk.jpg', '', 6270502, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 10:30
door Peter ©
Niks mis mee met zo'n Freelander naast de Series. Is best wel eens lekker om in een auto te springen zonder eerst onder de auto te moeten kijken !!
Peter ©
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 10:41
door Aad G
Heb jij ook zo`n kat ? of bedoel je dat niet ?
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 11:45
door Marcel Vonk
beste allemaal,
deze discusie laait zo nu en dan op, mijn mening Land Rover is een bedrijf met personeel waar weer gezinnen achter zitten met kinderen die willen eten op vakantie en een kadootje op hun verjaardag, denkt iemand dat Land Rover nog bestaan had als ze alleen serie's of Defenders hadden gemaakt!?, over smaak valt niet te twisten maar de nieuwe Defender ontwikkelen kost een duit, en geld zal er verdiend moeten worden, en dat hebben de Jongens en meiden in Solihull goed in de smiezen, gezien het succes van Range Rover Sport, Disco3 en als ik de foto's gezien hebbende ook zometeen met de nieuwe Freeelander mag verwachten.
mvgr. marcel vonk
niemandisverplichtereenaanteschaffenerzijnooknogj..penjapa....ersdannoglieverenfreelander2
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 13:56
door witje110
ik vind mijn defje ook ook een echte landrover hoor
Marijke ( dieookheelgraagnogeen88softtopindegaragezouwillenhebbenstaan )
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 19:32
door Andy
Geinig. Het "wat meer betaalbaardere modelletje"van Land Rover, die dan wel weer de trekjes van de Range Rover Sport heeft mee mogen krijgen. Doe mij er maar eentje.... maar dan wel met een liftkit,grotere/dikkere bandjes, TDV6(plus chip en grotere IC), een beetje G4aankleding etc. Zeg nou eerlijk.... dan wordt het toch een heel leuk autootje om de zaterdagochtendboodschapjes mee te doen???
Andy
110 300Tdi, Cool Runnings,die gewoon zijn plekje op de oprit blijft houden!
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: do 13 jul 2006, 22:32
door Mr Epic
Tja ben ook net nieuw in het wereldje van de Land Rovers maar ik vind het huidige model (die ik pas gekocht heb) toch mooier. De Ford invloeden worden alweer zichtbaar in de Freelander 2
Nou moet ik zeggen dat dat niet alleen voor Land Rover geldt want door al die overnames in de autobranche verliezen de echte smaakmakers hun identiteit. Da's echt jammer.
Land Rover is er ook de dupe van, maargoed wat hebben we liever een beetje Ford invloed of dat het helemaal verdwijnt?? Dan maar beetje Ford invloed dacht ik zo.
Ben het er wel mee eens dat het meer een auto voor op de weg is, dat is ook de filosofie achter het ontwerp.
Voor in het terrein wil ik ook nog eens een Defender of Series kopen.
Mzzls
Remco aka Mr Epic
<imghttp://home.tiscali.nl/remcob/Land%20Rover%20Freelander!/3350228_4klein.jpg>
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: vr 14 jul 2006, 01:27
door Bart74
Welke motoren komen in de nieuwe Freelander?? Niet de 1.8 K-Series van Rover neem ik aan.. want deze wordt niet meer gemaakt... en Lotus is overgestapt op een Toyota blok.
Re: Landrover voor beginners????
Geplaatst: vr 14 jul 2006, 09:12
door Jumper
Ford motoren lijkt mij logisch.