Pagina 1 van 1

Bruiloft met schele lowietje

Geplaatst: do 29 jun 2006, 00:16
door De Spartaan 109
Op 19 mei jl trouwde Siete en Marlies Neef, je weet wel dat gastvrije stel uit 's-Gravenzande waar we mochten owatrollen.
Man man man...ik ben nog een beetje flabbergasted van die party.
In de tuin hadden ze een klein tentje neergezet zodat we bij windkracht fors toch lekker droog en behaaglijk stonden.
Helaas was het die dag nogal stormachtig. (zo erg dat bij de catering de buffelcarpattio van de borden waaide)

Siete kwam in de ochtend vrolijk aanbellen om zijn bruid op te halen......dat deed hij met een echte Olifant.......helaas hebben wij dat zelf niet gezien maar dat is wel heel gaaf.

Tijdens het feest 's avonds hadden ze nog een paar verassingen in petto.
één daarvan was deze vrolijke jongen; "Kaai de man" AKA "schele lowietje"
<img src="[www.zaadje.com]; links in beeld zie je mijn (volgens hem zeer aantrekkelijke) linker voet.
Hij stapte vrolijk door het publiek...houdt halt bij mijn linkerpootje en vervolgens zie ik zijn giegel 5 cm open gaan brrrrrrrrrrr. Gelukkig kwam crocodile Hansie (of hoe hij heette mag) snel tussenbeide...pfffff

Op www.zaadje.com/dewinter/bruiloft zie je nog meer foto's van dit feest.

Siete, Marlies en de kids zijn nu zo'n beetje op thuisreis van een 5 weekse safari in zuidelijk afrika.

Ik wilde jullie deze fotootjes niet onthouden.

Cheers

<img src="[www.zaadje.com];
Jan Willem de Winter
de Spartaan SIII 109B '79 Safari Estate
<a href="[www.3sbaars.nl];
<img src="[www.3sbaars.nl];

Soms valt een bruiloft in het water

Geplaatst: do 29 jun 2006, 17:41
door Gerben tB


<img src="[members.home.nl];