Pagina 1 van 1
hmmmmpppffff, nog een dagje erbij
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 12:34
door jc
ja helaas, ze willen mij nog niet laten gaan!
eerst controle vd wond en heeel misschien zaterdag naar huis
hoop ik wel want ik wil heel graag dat as zondag Bowy een beetje kan sleutelen aan mijn disco zodat ik eventueel wel naar Hesdin kan.
Groetjes, jc
Re: hmmmmpppffff, nog een dagje erbij
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 12:38
door Aad Koene
JanCor,
Jamanda heeft vandaag geen tijd, maar de rest gaat heel erg hard voor je zitten duimen dat je morgen wel naar huis mag en alles op de valreep nog goed komt.
Nog even volhouden, sterkte
Aad Koene, LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell"
Re: hmmmmpppffff, nog een dagje erbij
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 12:55
door Ad
JC,
Kop op! Houd het hoofd koel (en de voeten warm), alles sal reg kom.
bloemetjes/fruitmandjes/beterschap/etc/etc. toegewenst.
Ad
Re: hmmmmpppffff, nog een dagje erbij
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 14:35
door serious IIa
Hee JC,
komt vast wel goed! spreek je zondag!
Groetjes Bowy
Sue, let op je handen!!!
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 17:57
door Marco
JC,
Sterkte man!! Er is iets met Hesdin en handen. Ik zaag net twee uurtjes geleden mezelf in mijn hand. 5 hechtingen op de eerste hulp, maar ik ben gelukkig thuis.
Ik hoop je te zien in Hesdin.
Marco
Toetsenbord
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 20:06
door Sue
Ik heb besloten om mijn vingers alleen nog maar in aanraking te laten komen met het toetsenbord....maar hoe moet dat nou morgen als ik mijn tweede kachel aan wil sluiten? Nog vrijwilligers die de hele dag door mij rond gecomandeerd willen worden? Ik eet alleen nog maar pap zodat ik niet in de buurt van messen hoef te komen en ik drink uit een plastic bekertje, bang voor scherven...dit moet goed komen :+
Groetjes en sterkte allebei,
Sue en Leopold
Re: Toetsenbord
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 23:01
door aad G
Electrisch kacheltje met verlengsnoer ???
Re: Sue, let op je handen!!!
Geplaatst: vr 11 apr 2003, 23:09
door Sirmartin
Tja wel een pech.. wel vlug helen allebei.... maar niks forceren.
Doet me denken aan vorig jaar ... toen gingen we in juni 4 weken fietsen in Noorwegen met volle bepakking... jas ik één week voor de tocht een stanleymes met chirurgische pricisie door mijn hand naast mijn duim tot in het bot... net niet dwars er door heen... Was wel grappig om met een geraakte arterie je schoenen aan te trekken om naar het ziekenhuis te gaan voor hechtingen.
dus dna maar sloffen aan en om hulp naar de buurman.. de wond dichtdrukkend ach heb immers 5 liter bloed. Even laten zien hoe ver bloed op de stoep kan spuiten ana de buurman... En met zijn auto naar het ziekenhuis.
wonder boven wonder niks geraakt behalve die arterie (had ik zelf al getest), maar ja die trekt zich terug en het bloeden stopt en groeit weer aanmekaar. Stanley maakt een mooie snee, mooi om te hechtent 6 hectingen dus.. met korting..haha
Had zelf wel willen hechten maar dat gaat zo moeilijk met één hand. Later in Noorwegen de hechtingen er zelf één voor een uit gehald omdat er tijdens het fietsen best wat spanning op komt heb ik de boel goed laten genezen.
Dit verhaal is een stuk van mijn verwerkingsproces... Wondfoto's email ik op verzoek.....
Slaap lekker na dit verhaal... Tja als ik eenmaal ga typen... Heb ik al verteld over die keer dat...... Nah laat maar.
Groet,
Martin