Pagina 1 van 1
Hulp gevraagd
Geplaatst: za 10 jun 2006, 22:51
door Michael
Oke...ik geef het op. Ik heb dacht ik nu echt alles geprobeerd om er achter te komen waarom er druk ontstaat in de versnellingsbak en er dus olie uit de ontluchting komt. Alle prikkers die me van advies hebben voorzien, dank, maar het is tijd voor de volgende stap. De bak moet er dus uit!.
Nu heb ik dit nog nooit gedaan. Is er iemand in de regio Almelo die mij een dag wil helpen bij het uit- en later (andere dag) inbouwen van de versnellingbak.
Tussen in- en uitbouwen breng ik de bak weg naar een nog te vinden specialist.
Al het gereedschap heb ik of zorg ik voor (motortakel bijvoorbeeld), een carport is aanwezig inclusief koeken, koffie, lunch e.d. en de reiskosten vergoed ik natuurlijk ook.
Ik hoor graag van jullie.
Groeten, Michael
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: za 10 jun 2006, 23:35
door Robert W
Heb je geen losse onderbalk toevallig? Dan is onderlangs makkelijker want dan kan de motor blijven zitten.
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: za 10 jun 2006, 23:37
door Michael
Nee, geen losse onderbalk, maar de motor blijft nu ook gewoon zitten....
Groeten, Michael
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: zo 11 jun 2006, 00:45
door Niels
Sorry Michael,
Normaalgesproken zou ik je graag komen assisteren, maar ik kom momenteel niet eens toe aan de dingen die ik zelf nog allemaal te doen heb.....
Groet,
Niels, dienormaalnietteberoerdisvooreenprikkersactie.
<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>
Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
BEWARE: everything you prik can and will be used against you.
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: zo 11 jun 2006, 10:05
door ron109LPG
Bel maar met 0640804910
Dan kunnnen we kijken wanneer het het beste uitkomt.
Ron die met de benodigde hulp net bij Laura een gereviseerde bak eronder heeft liggen.
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: zo 11 jun 2006, 14:32
door Laro-Hendrik.
Michael,
Deze vutter heeft wel eens tijd om wat anders te doen dan tuintjes onderhouden of bezig te zijn met het handeltje in Bentheimer natuurstenen voor tuin, vijvers en graven.
Een tijdje geleden zelf bezig geweest met het plaatsen van de versnellingsbak van mijn
serie 2-a. Dan zal het met een serie 3 ook wel gaan lukken.
Als je nog hulp nodig hebt uit het mooie Nijverdal, laat je dan even horen.
Laro-groet van Hendrik.
=Steenslag@wanadoo.nl.=
Re: Hulp gevraagd
Geplaatst: zo 11 jun 2006, 15:45
door Michael
Hendrik, Niles en Gerben, dank voor jullie aanbod te komen helpen. Ron (van Laura)en ondergekende gaan waarschijnlijk vrijdag middag de bak er even uithalen. Even nog kijken of het in de agenda's past, maar we komen er wel uit.
Ron alvast bedankt.
Daarna hangt het van de snelheid van de professionals af hoe snel hij er weer in kan. Als ik dan weer een beroep op een van jullie kan doen graag.
Bij voorbaat dank.
Groeten, Michael