Pagina 1 van 1

police spec veren voor Range Rover?

Geplaatst: ma 05 jun 2006, 01:36
door Jan-Cor
Ron heeft vandaag ff bij mij gekeken mbt het autocrossen, super Rangie!
Jij vertelde mij ook over de police spec veren (coil springs) maar ik ben net ff geweest op de site van Paddock en daar zijn ze niet meer te vinden.

Is het misschien een andere leverancier of kijk ik gewoon verkeerd?

Ben namelijk op zoek naar een paar nieuwe veren voor de RR.

Groetjes, JC

Re: police spec veren voor Range Rover?

Geplaatst: ma 05 jun 2006, 11:54
door Rangie
Dit zijn de rood / wit gecodeerde veren voor classic RR, ik ga wel even kijken of de rekening nog ergens tussen de verhuisspullen ligt

Groeten Rangie

Re: police spec veren voor Range Rover?

Geplaatst: ma 05 jun 2006, 12:05
door Jan-Cor
Okay alvast bedankt Ron.
Ik hoop dat ze nog leverbaar zijn, anders moet ik op zoek naar andere veren.

Groetjes, JC

Re: police spec veren voor Range Rover?

Geplaatst: ma 05 jun 2006, 12:23
door Rangie
beter kijken J.C.!!!!!! bij RR parts / vering staan ze boven aan de lijst voor 9 pond per stuk!! is wel rhd maar dat maakt niet veel uit. NRC 4304 red and white stripe.

Groeten Ron

Re: police spec veren voor Range Rover?

Geplaatst: ma 05 jun 2006, 15:24
door Jan-Cor
Ik snap nu ook wel hoe dat komt.
Ik kijk bij de Range Rover tot 1986, jij vanaf 1986 en verder ;-)
Ik heb het inderdaad nu gevonden, ik heb een totaal setje nodig dus eens ff kijken wat ik allemaal nodig ben en wat de beste opties zijn.

Overigens, zit er nog verschil in de veren van de Range Rover series tot 1986 en daarna? Nee toch? Of zijn de veren vanaf 1986 zowieso stugger omdat de Range Rovers zwaarder zijn geworden?

Groetjes, JC