Pagina 1 van 1

Slot cylinder vervangen

Geplaatst: do 04 mei 2006, 12:58
door Nick
Hoi,
ik zou graag een cylinder willen vervangen van mijn voordeur (oneten) en vroeg me af hoe ik de oude eruit haal zonder met de boormachine aan de slag te moeten?

dank
Nick

Re: Slot cylinder vervangen

Geplaatst: do 04 mei 2006, 21:49
door maurice sosef
Nick,

Als het het zelfde werkt als bij een series 3 dan zal het geheel eruit geschroefd moeten worden dwz met deurhandel en al, dan is een klein gaatje zichtbaar aan de zijkant van de schacht waar de cilinder inzit. Hier een klein pennetje, spijktertje oid insteken en ingedrukt houden, nu kan het cilinder worden verwijdert.

ALs het slot anders in elkaar zit, dan hoor je waarschijnlijk wel van iemand anders hoe het werkt.

Suc6

Groeten Maurice Sosef

Re: Slot cylinder vervangen

Geplaatst: vr 05 mei 2006, 00:45
door henk
Hoi,

Aan de kant waar de "schoot" uit het slot komt zit een lange schroef, draai deze er helemaal uit. Doe dan je sleutel in het slot en draai deze ongeveer een kwartslag terwijl je eraan trekt. Als je de goede stand hebt gevonden tijdens het draaien van je sleutel komt de cilinder eruit. Nieuwe op dezelfde manier weer monteren.

Groeten Henk