Pagina 1 van 1
Marco (stumpertje) hoe is het?
Geplaatst: ma 20 mar 2006, 13:16
door Jorrit
He Marco hoe is het? Is de pijn al weer wat minder? Aan de tijden waarop je prikt te zien gaat het al wel weer iets beter. Ik hoop dat je het nog een beetje volhoud!
Groetjes Jorrit, LR 110" 200tdi Hardtop RHD "Annabel"
[www.lr-Annabel.nl]
[www.lr-Annabel.fotopic.net]
<img src="[193.0.234.78];
Re: Marco (stumpertje) hoe is het?
Geplaatst: ma 20 mar 2006, 14:47
door Stumpertje S III 2,25 D
Hey Jorrit!
het gaat best aardig ja. Het slapen is nog wel lastig, langer dan 3 uur hou ik het nog niet vol, dus overdag maar wat proberen bij te tanken.
Donderdag gaan de hechtingen eruit, zoals het nu gaat ben ik er zondag wel bij als bijrijder.
En jij, al aan loopgips toe?
Zondag ook aanwezig?
Groeten
Marco
Re: Marco (stumpertje) hoe is het?
Geplaatst: ma 20 mar 2006, 15:09
door Jorrit
Ik ben zondag zeker aanwezig, het word een nachtje erg weinig slaap maar ik daarna nog tijd genoeg om het weer bij te slapen. Bij mij gaat het opzich prima, weinig pijn (ik slaap tegenwoordig weer gewoon hele nachten), alleen ongelovelijk verveeld. Ik moet nog steed zo veel mogelijk mijn been omhoog houden, en als er iest is wat ik niet kan is zitten en hangen. Er is geen ergere straf voor mij, ik fiets nog liever naar weet ik veel waar op en neer dan dat ik een uur op de bank zit.
Ik heb de spelcomputer van mijn schoonzusje te leen, maar rally rijden op de tv is misschien een uurtje leuk maar dan is daar de lool ook wel weer van af. En het zelfde geld een beetje voor het internet een weel alles lezen wat los en vast zit is ok maar daarna als je niets anders kan heb je dat ook wel weer gezien.
Het loopgips krijg ik helaas pas op 5 april. Ik ben de dagen aan het aftellen.
Groetjes Jorrit, LR 110" 200tdi Hardtop RHD "Annabel"
[www.lr-Annabel.nl]
[www.lr-Annabel.fotopic.net]
<img src="[193.0.234.78];
Re: Marco (stumpertje) hoe is het?
Geplaatst: ma 20 mar 2006, 17:59
door Zandrovertje
Het Stumper rij je dan met mij mee of met iemand anders???
Laat even tijdig weten zodat ik ook weet waar ik an toe ben.
Groetjes Zandrovertje
Re: Marco (stumpertje) hoe is het?
Geplaatst: ma 20 mar 2006, 18:45
door Stumpertje S III 2,25 D
ik rij graag met jou mee Arno, lekker comfortabel in een Disco lijkt me wel wat