Pagina 1 van 1

nog niet ok

Geplaatst: zo 05 mar 2006, 13:07
door robb
Tsja van alles geprobeert om "Vitamientje" beter aan de praat te krijgen...Ik heb haar verwend met een nieuw opvoerpompje, nieuwe gloeikaarsjes en een nieuwe PRC 6319 oftwel een nieuwe heaterplugcontrolunit met een moeilijk woord. Ze staat weer te glimmen maar volgens mij is ze nog niet helemaal tevreden want ze heeft er nog geen zin in.
Zoek en gij zult vinden...maarja waar moet ik nu nog zoeken. Zit er tussen de bedrading nog ergens iets van een condensatortje oid die voor een stroompje door de touwtjes zorgt of zit er nog een relaitje ergens verstopt ????

4 keer gloeien om haar aan de praat te krijgen zou teveel van het goede zijn denk ik, het lijkt / is alsof de kaarsjes te weinig stroom krijgen.

Het gaat over mijn disco 300 Tdi voor de mensjens die dat nog niet wisten.

Aad G ( de dokter)of K weten jullie mij hier iets meer over te vertellen? MIsschien met behulp van een electrisch schema oid
Alle hulp is nu welkom

Robb

Re: nog niet ok

Geplaatst: zo 05 mar 2006, 14:43
door Aad Koene
Robb,

de gloeiers zijn gezekerd middels zekering 17 maar die zou goed moeten zijn omdat deze ook de startmotor afzekerd.
Ter test zou je de gloeiers stuk voor stuk kunnen bemeten op stroom, daarmee kun je controleren of er een defecte tussen zit.

Zal nog even verder zoeken voor je,

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"

<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>

Re: nog niet ok

Geplaatst: zo 05 mar 2006, 15:12
door Aad Koene
Robb,

neem je telefoon even op.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"

<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>

Re: nog niet ok

Geplaatst: zo 05 mar 2006, 19:28
door AadG
Als je er nog niet uit bent............ je weet m`n nummer

Re: nog niet ok

Geplaatst: ma 06 mar 2006, 23:36
door Cadarn
Ik weet niet of dit een erg zinvolle reactie is maar toch: ik heb zelf een 300 tdi in een defender liggen.Bij de huidige temperaturen start ie nog steeds in 1 x zonder voorgloeien. Zou de oorzaak misschien ergens anders kunnen liggen? Waarbij ik moet zeggen dat ik geen idee heb waar.
Jaap