Pagina 1 van 1
Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van de APK
Geplaatst: di 21 feb 2006, 15:02
door RoLandRover
<img src="[www.bovagkrant.nl];
Boete voor álle ontduikers van de APK-plicht
dinsdag, 21 februari 2006 - Voortaan krijgen alle autobezitters waarvan de auto niet (op tijd) APK-gekeurd is, automatisch een boete. Volgens de RDW levert dit autobedrijven tienduizenden extra keuringen per jaar op.
De RDW heeft samen met het Centraal Justitieel Incasso Bureau (CJI en Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie (BVOM) besloten om de teugels voor de handhaving van de APK-plicht strakker aan te trekken. Dat betekent dat het vanaf eind dit jaar niet meer mogelijk is om straffeloos zonder geldige APK rond te rijden. Tot nu toe liepen automobilisten een relatief klein risico een boete te ontvangen. ?Maar eind dit jaar is het systeem waterdicht voor APK-2. Wie niet tijdig zijn voertuig keurt, krijgt automatisch een acceptgiro van het justitieel incassobureau in de bus?, aldus Hens Peeters Weem, procesmanager APK bij de RDW. Naar het zich laat aanzien, krijgen automobilisten vanaf de APK-datum ongeveer twee maanden de tijd om de auto alsnog te laten keuren. Blijft de voertuigbezitter dan nog steeds in gebreke, dan valt er niet meer aan een boete te ontkomen. De boete bedraagt 75 euro voor APK-2 en 320 euro voor APK-1.
De APK-bedrijven zullen door de strengere handhaving meer voertuigen ontvangen voor een keuring. Exacte aantallen durft de RDW niet te geven. ?Maar onze inschatting is dat het om tienduizenden extra APK-keuringen zal gaan?, aldus Peeters Weem.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 15:35
door Erwin ter Riet 110TD
De RDW moet nog effe wachten, eind deze maand zal ik proberen braaf te worden
Erwin
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 15:49
door Puffino
Klinkt lullig, ik trap wat mensen tegen de schenen maar ik vind dit prima....
Het is zo doodeenvoudig om (vanuit Justitie geredeneerd) te zien wie de regels overtreden, die regels zijn er en heb je maar te accepteren, net zoals je ook loon-belasting betaalt. Wil je dat niet en heb je redenen, dat mag, doe daar dan maar wat aan, in plaats van niet betalen en er mee wegkomen.
Zo, ik heb gezegd, lucht op zeg!
Sander Lelieveld, te netjes voor woorden soms
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl] src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op [snorkel.runde.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 15:58
door Frans Bonnes
Meneer Puffino u hebt gelijk, ben het helemaal met u eens.
Het hoort er nu eenmaal bij: verzekerd zijn en een geldige APK hebben.
Is voor je eigen en andermans veiligheid.
Zo dat staat er ook weer.
<b>Frans Bonnes</b>
<img src=http://www.dlrr.nl/img1/foto/LRCT/TN_DSCN0358.JPG height=120>
<b>Land Rover 101 FC GS</b>
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 16:06
door Puffino
He, "vriend", zou ik bijna zeggen!
Goed om te zien dat we in elk geval met zijn tweeen zijn

In dit soort gevallen sta ik voor mijn gevoel zo vaak alleen, he?
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl] src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op [snorkel.runde.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 16:17
door Frank RRV8 Eend merc 220D'73
Nou,
Ik vind dat ze je eerst wel ffe een waarschuwing mogen sturen. Tuurlijk moet je niet gaan rijden zonder apk, maar in de garage staan...
groet
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 16:22
door Han
dan moet je hem dus schorsen, kost ook geld!
oftewel 2 vliegen in een klap!
voor het rijk wel te verstaan dan.
die waarschuwing was wel elegant geweest, aan de andere kant, de regels waren er al......
Grtzzz,
Han
"Lizzie"disco 300tdi automaat
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 16:27
door Frans Bonnes
En in principe krijg je ook een waarschuwing.
Je krijgt namelijk elke keer een brief van de RDW met de mededeling dat je auto binnenkort gekeurd moet worden.
Er staat dacht ik ook bij dat als je niet gekeurd de weg op gaat je strafbaar bent.
Frans Bonnes
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 16:58
door edwarddonkers
@!#$ dan in naam van veiligheid maar niet hypocriet van; omdat het moet....
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 17:07
door Erwin ter Riet 110TD
die brief krijg ik nooit hoor,
we hebben 3 auto's (sorry) en nog nooit een brief gehad van de RDW.
Van meneer Peugeot krijg ik er wel braaf ieder jaar 1...
Erwin
110TD
[home.wanadoo.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 17:09
door wilberth
Niet om teen of tander maar de keren dat mijn auto de APK niet haalde zijn op de vingers van 1 hand te tellen.
Technisch in goede staat houden is gewoon een goede gewoonte lijkt me. En als je hem niet gebruikt dan schorsen (67% van mijn wagenpark is momenteel geschorts dus)
Boete ontlopen is dus helemaal geen kunst. Zie de hele grond van deze discussie eigenlijk ook niet.
Ik vind het een goede zaak, als je achter de APK staat en dat doe ik, want van mezelf vertrouw ik het wel, maar anderen (dat zijn dan natuurlijk geen land rover rijders

) vertrouw ik een stuk minder, dan moet je ook achter handhaving staan en dat doe ik dus ook.
Groet, Wilberth
APK-1 APK-2
Geplaatst: di 21 feb 2006, 17:11
door DeRosa
Iedereen weet nu toch inmiddels dat je een geldige APK moet hebben, of moet schorsen, waarom dan moeilijk doen voor die 20 Euro nog wat.
Maar,
Wat is het verschil tussen APK-1 en APK-2?
Mvg
Rien
<img src=http://home.planet.nl/~rinusd/foto.jpg>
Re: APK-1 APK-2
Geplaatst: di 21 feb 2006, 17:37
door Frans Bonnes
APK-1 auto's boven de 3500 kg totaal gewicht.
APK-2 auto's onder de 3500 kg totaal gewicht.
Frans Bonnes
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 17:42
door Frans Bonnes
Jaarlijkse APK-herinneringsbrief
Vanaf 22 november 2004 verzorgt de RDW de jaarlijkse brief waarin autobezitters worden herinnerd aan de Algemene Periodieke Keuring (APK). De RDW neemt deze mailing over van het RDC Datacentrum. Daarnaast gaat de RDW nu ook een APK-herinnering sturen naar bezitters van zware voertuigen.
De herinnering aan de verplichte APK-keuring stuurt de RDW aan circa 6,7 miljoen Nederlandse voertuigbezitters. Iedere voertuigbezitter is zelf verantwoordelijk voor het tijdig uitvoeren van de keuring.
Voorheen verstuurde het RDC Datacentrum de APK-brief. Hiertoe kreeg het RDC de adressen van bezitters van (lichte) voertuigen van de RDW.
De minister van Verkeer en Waterstaat heeft in 2003 besloten deze herinnering vanaf 1 januari 2005 door de RDW te laten verzenden.
De APK-mailing gaat naar alle bezitters van voertuigen die vanaf 1 januari 2005 APK-gekeurd moeten zijn. Ook voertuigbezitters met een voertuig zwaarder dan 3500 kg krijgen van de RDW een herinnering aan de jaarlijkse keuringsplicht. Tot nu toe kregen alleen eigenaren van lichte voertuigen de APK-brief.
De Algemene Periodieke Keuring is wettelijk verplicht en draagt bij aan de veiligheid en de milieuaspecten van het Nederlandse wagenpark. In de APK-brief is te lezen voor welke datum de auto APK gekeurd moet zijn. De APK moet worden uitgevoerd bij een door de RDW erkend garagebedrijf.
De keuring mag, maar hoeft niet te worden uitgevoerd in combinatie met reparatie of onderhoud. Na de keuring krijgt de voertuigbezitter altijd een APK-keuringsrapport, zowel bij goedkeuring als bij afkeuring. Met een keuringsrapport kan de bezitter bezwaar aantekenen tegen de keuringsbeslissing en een herkeuring bij de RDW aanvragen.
[www.rdw.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 18:40
door henri
ben het ook met jou een Puffino!
een apkaatje is toch geen probleem voor een LandRover
groeten Henri
daktari sIIa 88
Albino sIIa 109 stawag
www.henri.zijnalbums.nl
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 19:02
door Mathieu
Goed dat dit er staat,mijn broer zijn Kever staat alweer een paar jaar in de schuur zonder dat ie geschord is.
Zullen ze nou niet moeilijk gaan doen als hij hem wel laat schorsen,en ze zie dan dat ie al jaren niet meer APK gekeurd is.
Ik zag dat mijn keurig er ook al bijna op zat.
Vroeger liet ik reed ik nog wel eens een tijdje door,maar ik denk dat ik daar maar niet meer aan begin.
Binnenkort maar weer een afspraak maken haha.
Gr,She,s real fine my one-0-nine
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 20:56
door 88Serie123
Het wordt er niet leuker op. Mee eens dat auto's goed moeten zijn en dat er controle is, maar het is alleen maar op geld belust zijn door de overheid.
Ik heb een oude Volvo als extra auto op de zaak. September apk verlopen en netjes naar de keuring + een beurt. Afgekeurd op de reflectors van de lampen. Nieuwe lampen niet te vinden en ook niet via de garages. Eindelijk na zes maanden via marktplaats. Moet ik dan voor die 6 maanden dat ik niet heb gereden 2 x naar het postkantoor en een schorsing betalen? Hoe ambtelijk gaan we het maken.
Het word er niet leuker op en ook niet makkelijker.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 21:21
door Mathieu
Zelf heb ik altijd gevonden dat de RDW de APK eigenlijk zou moeten uitvoeren,want het is eigenlijk vreemd dat garagehouders en dealers,dit soort voordeeltjes naar zich toe geschroven hebben gekregen.
Maar ja of het eerlijk zou gaan als de RDW dit uitvoerd,zou ik ook niet weten.
Zelf heb ik ook wel meegemaakt dat er flauw werdt gedaan bij de APK.
Zo moet ik een keer mijn sleepoog van mijn bumper afhalen en die rekjes van mijn achterlichten,maar dan ga je de volgende keer maar langs een ander station,want daar zijn er genoeg van.
Jammer genoeg ontkom je niet altijd aan dit gezeur,maar ja er zijn ergere dingen.
Gr,She,real fine my one-0-nine
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 21:57
door Laro Croft
> Het wordt er niet leuker op. Mee eens dat auto's goed moeten
> zijn en dat er controle is, maar het is alleen maar op geld
> belust zijn door de overheid.
Dat denk jij. Als er geen sanctie staat op regels dan weet ik zeker dat de regels niet te handhaven zijn. Tuurlijk vloeit het geld naar de overheid maar dat gebeurt alleen als sanctie op gedrag van mensen.
Dus als je problemen hebt met het feit dat je geld naar de overheid vloeit moet je zorgen dat je zaken voor elkaar hebt.
Dit is net zo'n suffe discussie als mensen die zeggen, "ik reed maar 4 kilometer te hard". Lullig ja, maar toch eigen schuld en dus niet zeuren.
Groet Paulo (dieookweleensongehoorzaamismaardegevolgendaarvanaccepeert)
<img src="[www.larocroft.nl];
Announce: prikkersweek in Frankrijk. Zie mijn site.
[www.larocroft.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 22:16
door Mathieu
Betalen moet je altijd,of het nou voor een keurig is,of een boete,en daar kom je nooit onderuit,jammer eigenlijk haha
Gr,She,s real fine my one-0-nine
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 22:17
door Frans Bonnes
Ja, dan moet je voor die 6 maanden schorsen, zo zijn nu eenmaal de regels

De RDW kan niet zien of jouw auto ongebruikt in de garage staat of dat je zonder APK rondrijdt.
Dus is er in het verleden de regel gesteld dat elke auto een APK moet hebben of geschorst moet zijn.
Ze gaan nu alleen wat beter controleren.
We willen toch allemaal dat de regels beter gehandhaafd worden.
Over normen en waarde hebben we toch allemaal de mond van vol.
En je hebt 2 maanden de tijd om je auto te reparen na afkeur, je mag er dan echter niet mee rijden.
Zo zijn er meer regels, als ik mijn werk wil doen moet ik ook elke 5 jaar gekeurd worden, als ik afgekeurd wordt mag ik ook niet meer werken.
Frans Bonnes dienuwelweereenheleboelkommentaarzalkrijgen
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 23:34
door jan-otto
helemaal mee eens.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: di 21 feb 2006, 23:46
door jan-otto
ik ben het dus met adriaan eens,ze hebben weer een nieuwe geldbron aangeboord,
zo houden ambtenaren zich in stand en komen er nog een paar bij,voor oldtimers kunnen ze ook wel ruimere regels hanteren.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:14
door Frans Bonnes
Het is geen nieuwe geldbron, het zijn gewoon de regels.
Alleen worden die regels nu wat strakker gehandhaafd dan in het verleden gedaan is en daar zou je toch geen bezwaar tegen moeten hebben.
En als alles doorgaat worden die regels voor oldtimers ook soepeler.
En schorsen voor een auto van 15 jaar en ouder is echt niet zo duur.
Frans Bonnes
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:29
door Aad Koene
Of je nu door de Hond of door de Kat gebeten wordt, gebeten wordt je.
Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:33
door Laro Croft
Ik snap niet waarom mensen sancties niet accepteren. Je hoeft ze toch niet te krijgen? Als mensen gewoon hun zaakjes voor elkaar hebben is het toch geen probleem?
Het is ook eerlijk omdat het voor iedereen geldt. Daarbij gaat het ivm de APK ook om de veiligheid. Verder vraag ik me ook af waarom voor oltimers soepele regels moeten gelden. Deze autos gaan toch ook gewoon de weg op en in veel gevallen ook regelmatig. Ik denk dat als je iemand platrijdt omdat je remmen niet in orde zijn je niet hoefd aan te komen dat kan gebeuren want het is een oude auto. Daarbij denk ik dat de verzekering ook moeilijk zal doen als je een aanrijding veroorzaakt/overkomt met een ongekeurde auto. Deze auto mag niet op de weg dus zou j eook geen brokken kunnen krijgen.
Nee, ik vind dat de regels rond de APK gehandhaafd moeten worden niet soepeler moeten worden. En als je je auto niet door de APK krijgt om wat voor reden ook dan dien je hem uit het verkeer te nemen (te schorsen) En ik kan me niet voorstellen dat iemand hier een probleem mee zou hebben.
Ik kan me wel voorstellen dat de APK stress op kan leveren. Maar dat is een heel ander verhaal.
Groet Paulo
<img src="[www.larocroft.nl];
Announce: prikkersweek in Frankrijk. Zie mijn site.
[www.larocroft.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:36
door Frans Bonnes
Netjes, ik wou dat ik dat zo onder woorden kon brengen.
Frans Bonnes
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:45
door Laro Croft

Je moet ze niet uitdagen dan wordt je ook niet gebeten. En dan heb ik tijd zat om me met nuttig edingen bezig te kunnen houden. bv de APK van April
Groet Paulo
<img src="[www.larocroft.nl];
Announce: prikkersweek in Frankrijk. Zie mijn site.
[www.larocroft.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 00:51
door Aad Koene
Paolo,
ik bedoel daarmee niet dat ik tégen de Apk-plicht o.i.d. ben.
Hetgeen waar ik wel eens moeite mee heb is dat alles waar de Nederlandse staat bij betrokken is of raakt altijd geld kost, hoe je het ook draait of keert.
Mijn mening is dat verlaging van het begrotingstekort niet gezocht moet worden in het genereren van meer inkomsten maar in het beperken van de uitgaven.
In de huidige situatie is de burger het sluitstuk van de begroting.
Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 01:08
door jan-otto
dat bedoel ik,en niet alleen de burger ook bedrijven,die door de regelgeving liever naar het buitenland gaan , en dat houd in dat er nog meer geld in het laatje moet komen NEDERLAND IS ZIEK.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 01:49
door Frans Bonnes
Ga dan ook naar het buitenland, ben je van alle ellende hier af.
Frans Bonnes diemetdezeopmerkingzekergeenvriendenmaakt
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 02:20
door Henk--------Darwin LW 88
Dan ga ik maar braaf naar de RDW voor motoromkeuring en gelijk maar de apk op 10 maart. Mijn apk loopt af eind april, zo scheelt toch weer 75 euri.
Henk....
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 09:01
door Laro Croft
Het gras aan de andere kant lijkt altijd groener.......
Groet Paulo
<img src="[www.larocroft.nl];
Announce: prikkersweek in Frankrijk. Zie mijn site.
[www.larocroft.nl]
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 09:08
door Puffino
Ik ben helemaal met je enes dat er nog wel het een en ander aan mag veranderen ja. Klopt als een bus. Als je dingen verplicht stelt, moet ook inzichtelijk zijn wat de regels precies zijn, en moeten die ook netjes door de APK-keurmeesters eenduidig te interpreteren zijn.
En daar gaat het wel flink mis nog, ik heb nog steeds geen idee waar ik precies aan moet voldoen hoor, ook ik niet.
Waar het mij om ging is de simpele redenering: er is een regel die behoorlijk ontdoken wordt, terwijl je daar makkelijk iets aan kunt doen als overheid. Prima.
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];
"Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 09:10
door Puffino
klap klap klap, applaus, jij hebt het begrepen, Paulo. We kunnen wel een clubje vormen, zo
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];
"Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 09:19
door Puffino
je hoeft je niet te laten bijten, dan koop je maar een auto die niet gekeurd hoeft te worden, je weet waar je aan begint.
Daar hebben we allemaal last van he? Ik ook hoor en baal er OOK van ja, maar het weegt wel op tegen het enorme plezier dat ik in die Land Rover heb.
Enne, jij hebt tenminste nog een voordeel: garage makkelijk ter beschikking, en onderdelen genoeg om je heen om tenminste niet 6 maanden naar een lampenkapje te hoeven zoeken.
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];
"Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 09:22
door Puffino
Aha, dat bedoelde je, zo had ik het ook niet begrepen.
Geef ik je wel gelijk in, en dat doet Balky nu ook, flink snijden in de uitgaven, maar gek genoeg maakt ie zich daar niet populair mee.
Ik zeg verder maar niks over Balky, en hoe ik tegen dat geval aankijk.
Sander Lelieveld
"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank"><img src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op: <a href="[snorkel.runde.nl]; target="_blank">[snorkel.runde.nl];
"Proven technology" zei de optimist. "Verouderde techniek" zei de pessimist.
Re: Flits flits,.. nieuwsflit :Boete voor álle ontduikers van
Geplaatst: wo 22 feb 2006, 13:36
door deblauwesmurf
Niets op tegen, een APK-keuring voor de veiligheid. Maar als ze hem dan vervolgens afkeuren omdat het schroefje voor de nummerplaatbevestiging (donkerblauwe) door het laatste cijfer van het ingeslagen serienummer gaat!!! Wat heeft dat nog met veiligheid te maken!! Ik opzoeken, want ik geloofde er niets van dat dit een afkeurpunt is. Maar er staat inderdaad in de eisen dat het nummer goed en volledig leesbaar moet zijn.
Hier wordt je toch niet goed van!