onderzoekje

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
P&O109V8+RR

onderzoekje

Bericht door P&O109V8+RR »

net gelezen op nu.nl:

"Bijna de helft van de Britse automobilisten voert geregeld een gesprekje met de auto. Ze geven een schouderklopje tijdens de rit en na afloop volgt er vaak een complimentje. Dat blijkt maandag uit een onderzoek onder 2000 automobilisten. Ongeveer 40 procent vindt dat zijn auto wel degelijk een karakter heeft en zelfs in staat is zich beroerd te voelen. Eén op de vijf Britten maakt zich zorgen over de gevoelens van zijn voertuig. De onderzoekers ontdekten ook dat vooral vrouwen hun auto een koosnaampje geven."

ik heb BOB's schouder nog niet kunnen ontdekken, maar af en toe klop ik weleens op het dashboard of schop 'm tegen z'n wiel als het even tegenzit

wil dit nou zeggen dat Land Rover rijders goed 'in touch with their feminine side' zijn

gr.
peter
RoLandRover

Re: onderzoekje

Bericht door RoLandRover »

euh,..Petra

wil je me niet meer zo latens schrikken,


gr,

Rolina
witje110

Re: onderzoekje

Bericht door witje110 »

:-)

Marijke
Puffino

Re: onderzoekje

Bericht door Puffino »

Zover dat ik denk dat dat maffe bonk ijzer en aluminium gevoel heeft ga ik niet, nee. Wel klop ik uit puur plezier regelmatig op het dashboard. Met wat goedkeurende woorden erbij, met de greins op mijn gezicht, omdat ik me op dat moment dondersgoed realiseer wat een flauwekul het is om tegen een auto te babbelen.

;-)

Moet kunnen, toch? Ik beleef gewoon veel plezier aan die toffe bak, en uit dat zo.

Confessions of a Puffino,

Sander Lelieveld


"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a

<a href="[snorkel.runde.nl] src="[snorkel.runde.nl];
Meer over de tuff van puff op [snorkel.runde.nl]
peter109D

Re: onderzoekje

Bericht door peter109D »

dat noemen ze nou autoliefde

die zo nu en dan stiekem tegen z`n land rover praat

groet`n peter109D
Getaway

Re: onderzoekje

Bericht door Getaway »

Zou zo maar kunnen, vorige week een schop gegeven tegen het wiel, omdat ik 2 dagen geen tijd had om met de Land Rover te rijden (was vriendelijk bedoeld !!)
Vandaag is mijn verlichting schakkelaar weer door gebrand ,................denk dat de gevoelens wederzijds waren.

gr Eric

<img src=http://homepage.mac.com/igolka/Turtle61/images/LandRover/turtle61.gif>
[www.getaway.fotopic.net]
Aad Koene

Re: onderzoekje

Bericht door Aad Koene »

"Ev'ry car needs a little LTC" zoals de Engelsen plegen te zeggen.

LTC staat voor Love, Tender and Care.

Als meer automobilisten zich daar van bewust waren konden we 60% van de veiligheidseisen en 80% van de milieueisen overboord gooien.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.lrch.nl] width=220>
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"

<b>Meer Vragen is Meer Weten, Meer Weten is Meer Vragen</b>
wilberth

Re: onderzoekje

Bericht door wilberth »

dacht dat dat TLC was, maar das een volgorde kwestie. en een aai en een klopje op z'n tijd kan die toddenbak van me best waarderen.

Heb wel mensen tegen gekkere dingen zien praten hoor zoals fuchsias en computers dus maak je geen zorgen.

Groet, Wilberth
die zich pas zorgen begint te maken als mensen tegen zichzelf beginnen te praten. ;-)
Getaway

Re: onderzoekje

Bericht door Getaway »

Toch maar een beetje TLC gegeven aan de 110.
Deur raam weer langs de goede kant van de geleider geplaatst, zodat hij sluit.
Verlichting schakelaar na gekeken (was in orde) en de sluiting uit de zekering kast gehaald, dus we kunnen in het donker weer weg.
Het enige wat nu nog niet werk is het linker grote licht , misschien een knipoog van de 110 :-)

gr Eric

<img src=http://homepage.mac.com/igolka/Turtle61/images/LandRover/turtle61.gif>
[www.getaway.fotopic.net]
P&amp;O109V8+RR

Re: onderzoekje

Bericht door P&amp;O109V8+RR »

yep! even subjectief doorrekenen en als 80% van de automobilisten zich 60% meer met het besturen van hun auto bezig zou houden (terwijl ze er al in zitten) zouden we er ook al minimaal 100% op vooruit gaan in milieu en veiligheid

gr.
peter
fred101

Re: onderzoekje

Bericht door fred101 »

rijden er daarom zoveel vrouwen in Landrovers. Maar het blijft wel vreemd om tegen je auto's te praten, laat staan dat je ze een naam geeft. Zijn er echt mensen die dat doen ?

Moet nu naar Hobbel want Jorm heeft gisteren aandacht gehad, vandaag ben ik met Rollie weggeweest en morgen zou ik Tim met Hobbel naar school brengen en Hobbel is een beetje jaloers en ik heb geen zin om ,morgen weer met de startslinger te moeten dreigen.

Fred101 (ik ben niet gek ik ben een landrover)
hillandy

Re: onderzoekje

Bericht door hillandy »

ik praat zelfs tegen mijn telefoon
Ben ik nu gek dan??



grpjs
casper
Plaats reactie