Pagina 1 van 1
Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 21:10
door Peet
Waar kan ik in de buurt van Den Haag gereedschap kopen voor het zelf maken van remleidingen voor een serie 3??
En wat heb ik hier precies voor nodig, ik dacht zelf iets om hem op lengte af te korten en iets om er zo'n " trompetje " op te maken.
Weet iemand of Vis in Scheveningen dit ook verkoopt, want daar ga ik n.l. de leiding halen.
groet Peet.
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 21:33
door Jan Herman
Dag,
Als Vis het niet heeft zou ik Rijsbergen in Leiden proberen of anders van Maren in Katwijk. Van Maren verkoopt geen gereedschap maar weet je zeker verder te helpen.
Jan Herman
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 21:46
door Henk Bossinade
Hoi Peet,Heb iets voor je! Ben zeer binnenkort in Den Haag,bel[06-51477040] of mail me,ZSM.GrHenkB.
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 21:55
door Peet
Henk,
Ik heb je even gemaild.
groet Peet.
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 21:55
door Niels
[cgi.ebay.de]
'k heb net zo'n dingetje gekocht van deze meneer in der Heimat. Da's heel dicht bij Den Haag als je via eBay gaat.
Groet,
Niels
<img src="[images.fotopic.net];
Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:05
door fred101
iedere automaterialen zaak, die goedkope dingen (80 euro)zijn troep, de dikkere maten zoals koppeling gaan er goed mee maar remleidingen gaan niet lekker.
Zorg dat je er een hebt waar je mee kunt dubbel felzen. Ze zijn er in inch en in mm maten. De leiding ook. De series zijn inch. De nieuwere weet ik niet.
Fred101
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:21
door Niels
Ik hoef voorlopig geen leidingen meer te maken Fred, maar ik heb in een half jaar tijd 2x zo'n tooltje geleend. Aangezien ik bij deze man iets anders had gekocht koste het me alleen de 2 tientjes voor het tooltje en hoef ik de volgende keer niet meteen weer te lenen. Hij is nog onderweg, dus ik ga wel zien hoe bruikbaar hij is. Ben met je eens dat je voor zulk geld nooit echt degelijk spul krijgt.
Groet,
Niels
<img src="[images.fotopic.net];
Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:22
door Frank RRV8 Eend merc 220D'73
hoi
ik heb zo´n goedkoop dingetje van marktplaats 17 euro oid werkt prima, maar heeft wel een gebruiksaanwijzing. maar hoe vaak vervang je je remleidingen?
groet
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:29
door Frans Bonnes
Bij Vis kan je volgens mij ook kant en klare leidingen kopen.
Frans Bonnes
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:43
door Serious IIa
Heb hetzelfde goedkope dingetje als Frank en Niels en inmiddels voor Serious, Dorris en Danger volledig nieuwe leidingen eronder gezet. Gaat prima voor dat geld.
Cheers Bowy
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: do 26 jan 2006, 22:54
door Peet
Wat is de maat van de leidingen?
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: vr 27 jan 2006, 00:03
door Dennis101
Sterker nog: Vis maakt ze op maat als je dat wil.
Ik heb zelf geen setje om leidingen te maken, Vis heeft daar meer ervaring en beter spullen voor.
Voor die enkele keer dat je een leiding nodig hebt vind ik het geen investering waard.
Dennis B.
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: vr 27 jan 2006, 00:11
door fred101
dan zal ik wel pech hebben gehad. Het was een setje met iets van 5 maten. De dunste was voor de remmen, ik ben al twee kapotte malletjes verder.
In engeland heb ik op een sortout voor 5 pond een oude prof uitvoering gekocht. Ding is onderhand 2 kilo en doet alleen 4,8 (of iets in die buurt in inches) maar dat doet ie wel erg mooi en makkelijk. Verkoper wist niet wat het was. Leiding koop je daar ook voor een paar pond (ik dacht dat ik iets van 7 pond voor 5 meter heb betaald)
Fred
Re: Gereedschap remleidingen
Geplaatst: vr 27 jan 2006, 22:34
door Sergej
Budget parts maakt ze gratis voor je. Wel even oude leidingen meenemen.