Pagina 1 van 1

recht is weer recht

Geplaatst: wo 25 jan 2006, 10:46
door Aad Koene
Justitie verscheurt boete voor navigatie
24-01-2006
Automobilisten met navigatieapparaten aan de voorruit hoeven niet meer bang te zijn voor een bekeuring. Justitie in Den Haag heeft besloten de eerste bekeuring hiervoor te verscheuren.

Het Algemeen Dagblad meldt dat de automobilist die werd beboet wegens zichtbelemmering bijzonder tevreden is met het besluit van de officier van justitie. Waarom de boete is geseponeerd is niet duidelijk. De Haagse persofficier van justitie kon gisteren ook geen tekst en uitleg geven.


De boete werd eind december uitgeschreven in de Westlandse gemeente Wateringen. De bestuurder had zijn Navman-navigatie op de plek gemonteerd die de fabrikant adviseerde. In de ogen van de politieman die hem bekeurde, belemmerde hij daarmee het zicht.

Bron: AD.nl

Re: recht is weer recht

Geplaatst: wo 25 jan 2006, 11:10
door peter109D
mooi mag m`n vrouw ook weer op
het dashbord met de routekaart in de hand

zal ze leuk vinden

groet`n peter109D

Re: recht is weer recht

Geplaatst: wo 25 jan 2006, 13:02
door fred101
:-) :-)

kunje beter tegen aan kijken dan tegen zo'n pda.

fred101

Re: recht is weer recht

Geplaatst: wo 25 jan 2006, 13:38
door Yuri
met'er zuignap tegen de voorruit ?

;-) ;-) ;-)


Yuri
SIII 109D / 206

Re: recht is weer recht

Geplaatst: wo 25 jan 2006, 14:22
door peter109D
nee gewoon met de billen op het dash
(probeer d`r nog in BKiekmie te krijgen maar; moeilijk moeikijk)

groet`n peter109D