Pagina 1 van 1

Diesel ontluchten, hoe doe je dat?

Geplaatst: di 10 jan 2006, 01:08
door Crazy Mud
Goedenacht prikkers,

Eerst even een update van de stand van ombouw van mijn Lichtweigt met een 2.25D naar een 2.5D.
De motor licht er in, alles is elektrisch aangeloten. zojuist de radiator er voor gezet en water gevult.

Morgen wil ik hem (of is een landrover vrouwelijk) starten, met benzine-landrovers heb ik wel wat ervaring, maar dit is mijn eerste diesel en de 2.25 heeft het nooit gedaan..

Ik weet dat het essentieel is dat er geen lucht in de brandstofleidingen zit, en mijn denk ik simpele vraag is, hoe ontlucht ik een diesel.
Ik heb al even gezocht en vind wel aanbevelingen als er lucht in je leidingen komt, maar nergens een handige volgorde en de essentiele punten.

Een ander puntje van zorg is dat er tijdens de inbouw en opslag misschien vuil in de leidingen of de pomp is gekomen. Is er een "doorspoelmogelijkheid"of zo iets om dat eventuele vuil er uit te krijgen?

Mochten er nog prikkers wakker zijn, dan hoor ik het graag. ik ga zo naar bed, maar morgen zijn jullie de eerste waar ik aan denk.

Groeten Peter

Re: Diesel ontluchten, hoe doe je dat?

Geplaatst: di 10 jan 2006, 01:19
door Dennis101
Download:

[www.landrover.ee]

En op (PDF) pagina 160 en 161 staat de procedure.

Daar kom ik weer gemakkelijk vanaf.

Dennis B.

Re: Diesel ontluchten, hoe doe je dat?

Geplaatst: di 10 jan 2006, 10:03
door crazy mud
Bedankt,

Ik denk dat ik er met dat ontluchten zo wel uitkom, lukt het niet dan meld ik me vannavond weer. Lukt het wel, dan meld ik dat uiteraard ook.

Groeten,

Peter