Pagina 1 van 1

Kachelventilator sIII

Geplaatst: vr 16 dec 2005, 00:39
door Evert Jan
Van de zomer is mijn kachelventilator er mee gestopt. Eerst wilde hij nog wel gaan draaien bij een klap op z'n kop. Ik bedoel dus de ventilator in de rechtervoor wing.
Weet er misschien iemand hoe ik deze kan repareren of laten repareren? Of heeft misschien nog iemand zo'n ding voor mij liggen?

Evert Jan

Re: Kachelventilator sIII

Geplaatst: vr 16 dec 2005, 00:54
door Momenteel fietser

Ik weet het niet precies. Waarschijnlijk is je electromotortje op. Lager er uitgelopen of koolborstels versleten. Die kun je repareren of je kunt een ander motortje op de kop zien te tikken.
Een tijdje terug was er iemand op het prikboard die er in geslaagd was om met wat aanpassingen een motortje uit een vw polo te plaatsen. Volgens het verhaal had die ook een veel betere luchtopbrengst dan de orginele landrover motor. Kan het verhaal alleen niet meer vinden.
Als je een 24 Volt laro hebt dan werkt het niet. Dan moet je toch repareren of vervangen.
Vaak is heel goed schoonmaken al genoeg. Als je zover bent dat hij uit elkaar is zou ik ook meteen voor nieuwe koolborstels gaan.

Suc6, Arnold.

Re: Kachelventilator sIII

Geplaatst: vr 16 dec 2005, 00:56
door Moddersfinestâ„¢
Ik heb er nog 1tje liggen.

Grt,
3s.

<img src="[www.prikpagina.nl] href="[www.iltje.nl];
<img src="[www.iltje.nl];

Re: Kachelventilator sIII

Geplaatst: vr 16 dec 2005, 06:12
door SLUBTER
VW-polo motortje heeft een hogere eind snelheid en heeft meer lamellen