Pagina 1 van 1

op de A50..sorry!

Geplaatst: di 08 nov 2005, 11:41
door Ron RR 2.8 TD
Ik zag je daar rijden...maar te laat.....je golfde over de A50 om een uur of 13:30 richting Heteren...en ik zag je te laat...jij..jij mooie Range Rover Classic.....en ik.....ik was bezig met een irritante automobilist voor me.....en ik zwaaide niet, ik was te laat om mijn koplampen te laten lachen naar je....mijn vreugde te laten zien....sorry sorry sorry!

dikke kussen van een andere RRC (mits je een vrouw was, anders,..........mooie bak man!)

Re: op de A50..sorry!

Geplaatst: di 08 nov 2005, 11:50
door Hans de Ruiter
Hoi Ron,

Ik was het niet, kan mijn RRC pas zaterdag ophalen. Wat voor motor ligt er eigenlijk in jouw Range? Is dat een VM-diesel?

Met groet, Hans

Re: op de A50..sorry!

Geplaatst: di 08 nov 2005, 12:11
door Ron RR 2.8 TD
nee, ik het een Isuzu motor. Komt uit een 89'er Trooper. Loopt prima. Zit op een 4-traps automaat. Loopt aardig zuinig en lekt eigenlijk niet. (Iets zweten, maar dat doen we allemaal als we hard werken!)

Heb wel een VM gehad maar in het begin slechte ervaringen mee gehad. Na wat aanpassingen wel weer normaal mee kunnen rijden.

Ron