Pagina 1 van 1
Antons hybride project ,...
Geplaatst: vr 16 sep 2005, 15:53
door Roald DI TDI & 3.9V8
[landrover.paginamarkt.nl]
naar aanleiding van de deze ad. mijn vraag:
Anton,
wat voor soort hybrid ga jij bouwen op RR basis ???
Re: Antons hybride project ,...
Geplaatst: vr 16 sep 2005, 16:39
door Hans de Ruiter
Een lightweight
Met groet, Hans
Re: Antons hybride project ,...
Geplaatst: vr 16 sep 2005, 16:41
door Roald DI TDI & 3.9V8
da's gaaf die rijdt nog niet rond op 100" (zover ik weet)
Re: Antons hybride project ,...
Geplaatst: vr 16 sep 2005, 16:44
door Stukje Nostalgie
Ik meen dat Alain daar ook mee bezig is. Misschien ideetjes uitwisselen. Als jullie nu ff alles opslaan, kan ik hem over een jaar of 5 kopieren !
Ciao Maarten, die als ie groot en sterk is ook z'n LW op een 100" incl. V8 wil plaaten
Serie III LW <i><b>"Stukje Nostalgie"</b></i>
<img src="[storage.msn.com]; height=200 width=260>
Re: Antons hybride project ,...
Geplaatst: vr 16 sep 2005, 19:21
door aRumble
Hoi Roald, zou jij me niet foto's van jouw hybride sturen?
Ik ben in ieder geval begonnen met het bouwen van een 100 inch hybride. waarom een lw? gewoon omdat ik het een leuk model vind, en daarnaast kon ik er via Huub redelijk goedkoop aankomen.
De bedoeling is om alleen de carrosserie te vervangen, en alle componenten zoveel mogelijk RR te houden. slechts dan val je in de eenderde regeling en blijft het een RR. problemen zijn er natuurlijk nog wel te verwachten met betrekking tot veiligheid. (denk aan een soft dash.) maar dat zien we dan wel weer.
De maten worden via een mal van het lw chassis genomen zodat eenmaal nieuwe outriggers gemonteerd de opbouw er zo oppast.
De RR motor gaat naar achteren (23,5 cm) zodat de gewichtverdeling gunstiger word.
problemen bij de bouw zijn te verwachtem met het middengedeelte van het schutbord (aanpassen rem,gas en tunnel) en de achterkant van de lw bak.
Daar de achterwielen 12 inch verder naar achteren zitten is de bak mischien (teveel ) te kort.
De bak een paar inch verlengen of een andere aanpassing maken kan nodig zijn.
Waarom een zelf een 100 inch bouwen en Rumble wegdoen.
1) Is het natuurlijk gewoon gaaf zelf een auto te bouwen. Al is natuurlijk mijn 90 ook allang niet meer orgineel, behalve chassis en schutbord en achterbak zit er weinig aan waarmee het uit de fabriek kwam. veel onderdelen zijn zelfs Series, RR of disco.
2) vind ik het gewoon van de zotte om iedere maand 100 euro rechtstreeks naar de belasting te brengen.
De ninty gaat weg om geld voor mijn project te genereren en tzt komt er nog een landrover terug die buiten het huidige belastingstelsel past.
Dus wie een goede landrover ninty zoekt!
Anton
Anton
Re: Antons hybride project ,...
Geplaatst: za 17 sep 2005, 22:17
door CamperChris
leuk plan! ben benieuwd hoe het uitpakt.
gr, CamperChris
www.opwielen.nl