Pagina 1 van 1
OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 16:59
door Hermen Vlothuizen
Nu mijn bij sommigen bekende collectie Land Rover brochures wat minder snel groeit, vind ik het tijd om eens wat meer "verwanten" te verzamelen.
Onderstaand een tijdgenoot van de series II; de Rover P4. Volgens sommigen het ideale gezelschap voor de klassieke Land Rover. Zo waren er zelfs varianten met dezelfde 2286 cc benzinemotor.
Hermen
<img src=" [www.xs4all.nl];
Re: OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 17:01
door Hermen Vlothuizen
Zo dan?
<img src="[www.xs4all.nl];
Re: OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 17:42
door Arnoud blue top series III109d
Hermen,
was dit niet model '80' waar de 2.25 Land Rover motor in lag? 1960 geloof ik. Was géén lang leven beschoren alleen...
Het mooie van Rover vind ik dat het allemaal begon met fietsen
Groet, Arnoud
Re: OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 17:50
door Niels
Steeds weer die fietsen bij Arnoud......
Ook mooi is dat die Rovers met een schitterende 6-cilinder kop-zijklepper geleverd zijn die in een wat meer op koppel gerichte nokkenastiming eveneens in Land Rovers gebruikt is.
Groet,
Niels (die dit weekend eens gaat proberen of hij zo'n 6-pitter echt mooi kan laten lopen).
Re: OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 18:10
door Hermen Vlothuizen
Arnoud, Niels,
Jullie hebben helemaal gelijk wat die diverse staaltjes geschiedenis betreft.
Ik vind dit echter een van de mooiste P4 brochures en het is grappig om te zien hoe op andere pagina's het apparaat bijna net zo wordt aangeprezen als de Land Rovers destijds.
Hermen
Re: OT: plaatje
Geplaatst: do 11 aug 2005, 19:48
door Wim Janssen
Mijn broer heeft jaren geleden zo'n P4 gehad. Ik heb er toen ook een paar weken in rond gereden om een geheimzinning elektrisch probleem uit te zoeken. Ik denk dat de oorzaak waarschijnlijk ook bij diezelfde Prince off D....... lag.
<img src="[thumbs.fotopic.net];
Groeten
Wim Janssen Serie III 109 "Working Class Hero"
[wim-janssen.fotopic.net]
Re: OT: plaatje
Geplaatst: vr 12 aug 2005, 02:52
door Momenteel fietser
Wat is toch over fietsen verdorie. Ik moet nu gedwongen fietsen.
Wil je niet ruilen mijn fiets voor jou laro.
Arnold.