Pagina 1 van 1

High Lift jack

Geplaatst: wo 13 apr 2005, 21:20
door Jan Herman
Mijn oude garage crick kan qua gewicht de disco niet aan. Is een high lift een alternatief voor een verrijdbare crick . Of is het meer een ding voor in het terrein.
Is het nou crick of krik??

Jan Herman

Re: High Lift jack

Geplaatst: wo 13 apr 2005, 21:46
door Henk Geerlings
Net wat je zegt, het is meer een ding voor in het terrein. Maar dat neemt niet weg dat je de Disco ermee kan liften in je garage. Let wel op, het is zeer onstabiel en gebruik altijd as steunen nadat de wagen op hoogte is. Met een speciale adapter op de highjack wordt het al een stuk veiliger.

Beter is een verrijdbare krik of een potkrik. Deze is vaak bij de dump te koop voor weinig.

Groeten neef Henk

Re: High Lift jack

Geplaatst: wo 13 apr 2005, 22:12
door LimaWhiskey
veilige potkrikken of verrijdbare krikken zijn in de garage veel bruikbaarder en enorm veel goedkoper dan een highlift jack

Andries

<img src="[thumbs.fotopic.net];
LimaWhiskey

Re: High Lift jack

Geplaatst: do 14 apr 2005, 00:49
door Jan Schober
Is net uitgebreid behandeld,

lees dit, en je weet alles:
[www.prikpagina.nl]

Jan Schober

Re: High Lift jack

Geplaatst: do 14 apr 2005, 13:23
door Mathieu van den Berg
Wij (mijn vader en ik) hebben van die grote verrijdbare krikken.
Zelf vind ik deze het best werken omdat ze zo hoog gaan dat je de assteunen meteen op de hoogste stand kan zetten en niet stapsgewijs met houten blokken in de weer hoeft te gaan.
Op Marktplaats zie je dit soort krikken vaak voor veel leukere prijzen dan dat je er nieuw voor neer moet leggen.

Succes!

Gr.She,s real fine my one-0-nine