Pagina 1 van 1

viaduct van millau

Geplaatst: do 07 apr 2005, 23:01
door bert
Onwaarschijnlijk mensen, tja, ik woon er vlak naast, maar stond vandaag even onder dat viaduct en dat is echt te enorm voor woorden. T'is niet om hier reklame te maken, maar come and see it! Rook van Oizo en Bert

over pop ups gesproken

Geplaatst: do 07 apr 2005, 23:08
door Arnoud (Bluetop 109 seriesIII)
Ha Bert,

Lijkt mij nu wel reclame genoeg he. En jij had het over terugkerende pop-ups.....?
Groet en succes met de tuk toko daar, Arnoud

<img src="[www.xs4all.nl]; height=110 widht=80>

Re: over pop ups gesproken

Geplaatst: do 07 apr 2005, 23:17
door bert
Hé Arnoud, zonder dollen, ik zit een beetje op de prikpagina te klooien en mag ik dan niet laten weten wat ik doe en wie ik ben? Das geen reklame en als je even verder leest in de berichten dan zie je dat ik voor niks prikkers uitnodig bij mij.... OK, nou jij weer... Of heb je een grote achtertuin?

Re: over pop ups gesproken

Geplaatst: do 07 apr 2005, 23:25
door Arnoud (Bluetop 109 seriesIII)
Bert,

ik vind het allemaal prima en hartstikke leuk wat je doet. Maar dat is niet alleen maar barmhartigheid natuurlijk... Het gaat er mij om dat je het er niet te dik bovenop legt, dat werkte in dit geval niet goed, althans bij mij. Er zijn meer aanbieders van dit soort diensten, stel je voor dat die ook een beetje gingen 'klooien'. Maarre, dit is mijn mening.

Trouwens, ik heb geen grote achtertuin hier in de stad nee (hou wel van kamperen )

Groet, Arnoud

<img src="[www.xs4all.nl]; height=110 widht=80>

Re: viaduct van millau

Geplaatst: vr 08 apr 2005, 12:35
door Frank RRV8 Eend merc 220D'73
Hee bert,

Ik ben mijn vriendin al aan het warmmaken voor jou camping. Had je de link nog een keer?

groet Frank

Re: viaduct van millau

Geplaatst: vr 08 apr 2005, 12:47
door 88Serie123
Zeg Bert, heb jij een camping in de buurt van Millau? Leuk, mijn ouders hebben anderhalve hectare in de buurt van Clermont Herault. Je kan daar volgens mij leuk 4x4 rijden.

Re: viaduct van millau

Geplaatst: vr 08 apr 2005, 14:27
door jasper
idd een mooi gebied. 3 jaar gleden doorheen gebaggerd met een CiTrOeN BX (wel in de hoogste stand natuurlijk) lekker door de wijnvelden. Michien dit jaar met de laro. als we gaan kom ik de camping wel even checken.

Re: viaduct van millau

Geplaatst: vr 08 apr 2005, 18:42
door Iris
Over Citroen geschreven
2cv kijk ff bij www.des2rives.com leuk evenement
En ook Land-Rover camping met mooie rit in de omgeving uit gezet door een prikker en ik heb hier dus echt geen gewin bij

Groet
Iris
Nipper the red 90