Pagina 1 van 1

Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: ma 04 apr 2005, 17:11
door Talitha
Beste lezer,

Ik ben op zoek naar (zeer) oude Landrovers en (zeer) oude Landrover-onderdelen (o.a. banden) voor een hele kleine Landrover-onderhoudsgarage in Gambia (West-Afrika).

De bewoners van Gambia zijn over het algemeen berijders van zéér oude auto's (soms tot wel 30 jaar oud) en u kunt zich waarschijnlijk goed voorstellen dat deze vaak e.e.a. mankeren. Zeker gezien het intensieve gebruik (ze zitten vaak zelfs op de daken van de auto's om zoveel mogelijk mensen tegelijkertijd te vervoeren!!). Wanneer een auto stuk gaat is het zeer moeilijk om aan vervangende onderdelen te komen.

Tijdens mijn verblijf in Gambia heb ik kennis gemaakt met een Ierse man die is geemigreerd naar Gambia om aldaar zijn brede kennis op Landrover-gebied te delen; hij leert de lokale mensen hoe een eenvoudig mankement zelf te verhelpen is en hij leidt sommige van hen zelfs op tot volleerd auto-monteur!

Kent u misschien garages, (Landrover-)dealers, sloperijen of gulle gevers die mij (en daarmee dan ook de mensen van Gambia) zouden willen helpen hiermee? Neem dan alstublieft contact op met landrovergambia@hotmail.com.

U kunt het zo gek niet bedenken of ze kunnen het gebruiken; zelfs compleet opgereden banden waar geen profiel meer op zit wordt daar gezien als waardevol!

Alvast bedankt voor uw moeite!

Met vriendelijke groet,
Landrover Gambia

Talitha

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: ma 04 apr 2005, 18:01
door Floris SIIB FC
Wel gek dat als je serieus antwoord hierop geeft dat je geen reactie krijgt.......

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: ma 04 apr 2005, 21:21
door leo
Ik ben ook constant op zoek naar Landrover onderdelen ;-)

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: di 05 apr 2005, 09:27
door Arie SIII88Ducktarie

Ola Talitha,

Punt is, groot deel van de auto's die wij rijden is (zoals jij omschrijft) ZEER oud.
30 jaar is toch wel een " gewone" leeftijd die wij berijden.

Punt wordt dan dat ik goeie nieuwe onderdelen moet gaan weggeven.....
Daar knelt bij mij een beetje het punt, snap je ??.

Groetjes,
Arie

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: di 05 apr 2005, 10:58
door Floris - SIIb FC (in wording)
Blijkbaar is de nood niet zo hoog om op de reacties op het verzoek of op mail te reageren.

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: di 05 apr 2005, 11:25
door Martin 88" v.d. Velde
Hi,

Als het goed is, krijg ik deze week mijn nieuwe offroad banden uit Duitsland (zie www.offroadreifen.com). Daarna heb ik 4 oude over. Waar kan ik ze heenbrengen??

Groeten,

Martin

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: di 05 apr 2005, 17:47
door Gerben tB
Gambia <img src="[1000smilies.com];

Re: Oude Landrover(-onderdelen)

Geplaatst: di 05 apr 2005, 18:11
door Martin 88&quot; v.d. Velde
Lolbroek..... ;-))