Pagina 1 van 1

Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 18:51
door DennisM
Eigenlijk had ik eerst als subject "Klaar!" geschreven, maar mijn 109 is vermoedelijk nooit klaar

Anyway... na twee zaterdagen, een paar avondjes en een halve zondag is de koppelingsplaat van mijn 109 SII vervangen. Meteen de achterste krukaskeerring (leve de @!#$ die dat heeft ontworpen), drukgroep, toplager etc. etc. vervangen. Net even uitgerekend dat ik toch al snel 12000 km heb gereden in een jaar tijd, inclusief behoorlijk zwaar terreinrijden. Eigenlijk moet ik dus ook niet zeuren over deze klus...

Nog wel een speciaal dankwoord aan Rien Ragrover voor het gebruik maken van zijn garage, gereedschap en liters koffie en tevens aan Willem S7V8 voor zijn geduld en sleutel ervaring. Op menig moment wilde ik de laro eigenlijk begraven of verbranden maar bovengenoemde heren hebben dat weten te voorkomen door optimistisch door te gaan! Nog een keer: Dank !

Nu nog/weer to do:
Remclinders linker voorwiel en remschoenen rondom
De as-uitslag begrensbanden vervangen
Softtop plaatsen
Dashboardje en cubbybox maken
Interieur schilderen
ooit... de elektra onder de motorkap netjes wegwerken

Greets,
DennisM

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 18:55
door SasWijs
Blij te horen dat je weer mee kan rijden.... we hebben jou, Rien, Wil en Willem zeker gemist vandaag. Maar aan de andere kant hadden we nu wel twee stukken taart ter ere van de verjaardag van Irene.

Gr Sas en Sam

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 19:22
door De Groene Schavuit
He die Dennis is toch mooi als je het uiteindelijkallemaal zelf doet.ennuh inderdaad een Land Rover is nooit af. en als ie al af is gaat er wel weer iets anders kapot zodat je altijd bezig blijft. heb nu momenteel mijn voordiff aan gort liggen (klinkt als oude koffiemolen) dus heb ik ook weer iets te doen

CU Gheert

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 19:45
door Hans Hoekstra
oke Dennis, fijn om te horen

Grtz Hans Hoekstra

<img src="[home.planet.nl];

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 19:48
door Rien (rag-rover)
Ik ben zwaar ontroerd door deze woorden van dank Dennis.......en uhh...nu de Ragrover nog!...kunnen jullie mij kalmeren tijdens het sleutelen.

Rien

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 20:05
door Erik Hof
Goed te horen dat ze het weer doet Dennis, zo zie je maar weer met een beetje geduld, veel koffie en hulp kom je er wel.

Heb er ook ervaring mee, heb dit bij Blackie ook eens gedaan en je houdt dan iederdaat maar weinig geduld over soms. Maar dankzij de raad van een welbekende medeprikker ben ik er uiteindelijk ook in geslaagd deze klus tot een goed einde te brengen........ en een hoop geleerd natuurlijk.


gr Erik & Blackie

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 20:07
door Erik Hof
Hans behoord ook weer tot de levenden op deze aarde zie ik..................

sterkte Hans, jammer dat je er niet was vandaag



gr uit Joure

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 20:17
door Hans Hoekstra
Ja Ja wrijf het er maar even in je kunt Paul ook niks vertellen hé
Zat gisteravond waarschijnlijk toch een verkeerde tussen hik..........:+

Grtz Hans Hoekstra

<img src="[home.planet.nl];

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 20:20
door Jan Schober
Mooi Dennis,

Ik vond mijn koppelingetje vandaag ook wat hoog zitten..........

dus wellicht volg mij een zelfde lot. Maar nu rijdt ie nog prima

Groeten Jan

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: zo 30 jan 2005, 21:23
door Paul de Haas
Dennis, het gaat dus de goede kant op. Heb jullie wel gemist vandaag. Heb mij kostelijk vermaakt met harige gedachten en veel lieren.
Na afloop nog even een stukje 'gevaren' met Deffie en Blackie. We zijn zo de Langweerderwielen of zo in gereden tot ongeveer 30 meter uit de kant. Wel een rare gedachten om zo in je auto rond te dobberen. Is nu dus redelijk schoon.
Hans, ook een zeer goedemorgen................................................................

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: ma 31 jan 2005, 10:24
door Henk T
Kom op Rien de beuk erin

1 verse ontsteking
8 nieuwe pitten
en wat gev(*&(&*%^*$*&(*&*)(
en dan doet die ouwe ragger het weer.

Henk., ben er klaar voor.

Re: Koppelingsplaat vervangen voltooid

Geplaatst: ma 31 jan 2005, 10:28
door Henk T
Ach Dennis, eigenlijk is het allemaal erg simpel z,n Laro, wij denken soms iets te ver door, moeten we niet doen, waarom makkelijk doen als het ook moeilijk kan.
Tja, het blijven eilandbewoners he die Engelsen.
Ik ga kijken of ik een apk kan regelen deze week !

Greetz