Pagina 1 van 1
Foto's cursusdag 2
Geplaatst: za 29 jan 2005, 23:16
door Puffino
Beste medecursisten, en ook degene die zich verder aangesproken voelden om dit bericht ook te openen: zie hier <a href="[www.runde.nl] foto's van de tweede dag van sleutelcursus van de zaterdaggroep</a>.
Sander 110 "<a href="[www.runde.nl];
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: za 29 jan 2005, 23:48
door Frans
Gezien op de foto's van de 2de kursusdag, een mooie 86"?
<img src="[www.runde.nl];
Volgens de RDW-site is het:
Voertuigsoort i Personenauto
Merk i LAND ROVER
Handelsbenaming i 2-AXLE-RIGID BODY LIGHT 4X4 UTILITY
Datum eerste toelating i 18 augustus 1955
is dit de militaire naam voor deze auto?
En wie is de gelukkige eigenaar van die auto?
Frans Bonnes
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: za 29 jan 2005, 23:57
door Dennis101
En pas 11 dagen op NL kenteken.
Dennis B.
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: zo 30 jan 2005, 09:11
door gurbe90
En de eigenaar ( terecht) zo trots als een vader op zijn pasgeboren zoon!
Marijke
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: zo 30 jan 2005, 09:22
door Frans
Begrijp ik het goed, is die van jou?
Frans Bonnes
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: zo 30 jan 2005, 09:30
door gurbe90
Was het maar waar Frans, autootje is van Rene
<img src="[www.runde.nl];
hopelijk gelukt,
Marijke
Re: Foto's cursusdag 2
Geplaatst: zo 30 jan 2005, 16:23
door Peter ©
Tjonge, en wat stonden we erbij te kwijlen !!!
Groeten, Peter
Cursusdag 2
Geplaatst: zo 30 jan 2005, 21:48
door Rene Series One 1955
Ja leuk, er is hard aan gewerkt. Nu weet ik waarom t een werkpaard is. haha. laatste week van 2004 er nieuwe bladveren onder gevochten, omdat jawel... de originele echt versleten waren. Dus de bladen zelf waren gewoon helemaal doorgesleten op het eind.
avontuur? ja best wel, de motor liep niet toen we m kochten, had 6 jaar stilgestaan. Zand en roest in de tank, carburateur vol met zooi, benzineleidingen vol met troep. Chassisnummer was nergens te vinden in eeste instantie. Remmen eerst goedgekeurd op de remmenbank, na een korte rit naar t RDW dus gewoon afgekeurd op de remmen, lekke oliekeerring. (Ja ja , je moet er natuurlijk niet mee gaan rijden...) enzovoort.
Maar na een set nieuwe veren, het nodige laswerk, nieuwe benzinetank, leidingen, brandstofpomp, schoongemaakte Solex-carburateur, oliekeringen ,remschoenen enzo, opnieuw terug naar de herkeuring werd het schatje gewoon GOEDGEKEURD. Ja echt, blauwe platen erop en rijden maar. Helemaal super, deze zomer met een open series one rondtuffen.
Heb een poosje zonder 109 series II moeten doen, maar opeens ging ik 's-nachts dromen dat ik weer in een series reed. Das natuurlijk foute boel he.
Dus doe ik deze voorlopig niet meer weg en ga lekker genieten.
Als voormalig "kijk-monteur" ben ik door deze uitstekende cursus erachter gekomen dat het snapbaar is waarom je nou eigenlijk iets repareert. En dat maakt het allemaal nog veel leuker!!
Rene Series One 1955
en werken??
Geplaatst: wo 02 feb 2005, 00:27
door Stumpertje
Prachtige foto's, van een leuke cursus (ben net "afgestudeerd" voor jullie )
maarrree, ik zie alleen mensen (mannen en vrouwen) met handen in de zakken....is dat tegenwoordig sleutelen???
Groeten van een eerdere cursist die nog vieze handen heeft van het prutsen aan zin wiellagers, remschoenen, kruiskoppelingen, swifels én lekkere koffie!
<b>Marco Geboers</b> <img src="[images.fotopic.net]; <i>Stumpertje</i>