Gasinstallatie

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Johannes Brouwer

Gasinstallatie

Bericht door Johannes Brouwer »

Beste prikkers,

we zijn bezig met het invoeren van een belgische ex-leger "88 series III, uit '76. Hier is later een gasinstallatie in geplaatst, maar niet op kenteken gezet. Deze installatie is door de RDW niet goed gekeurd. Welke aanpassingen zijn er nodig om de gasinstallatie up to date te brengen, zodat er wel papieren voor verkregen kunnen worden?
En weet er iemand toevallig het nummer van de Belgische 'RDW'? Of hoe heet die instantie in Belgie?

Met vriendelijke groet,

Johannes Brouwer
Stukje Nostalgie

Re: Gasinstallatie

Bericht door Stukje Nostalgie »

Voor zover ik weet noemt men het "auto" keuringsstations hier haal je de zogenaamde "groene kaart", dit betekend goedkeuring van de auto.

Dit is de "RDW" site van belgie [www.goca.be]

Succes

Ciao Maarten, diemisschiennogweleenextrareactievanwitje,alaniusofanderenzietkomen, boldanookgeenbelsedefofwah,leeseralleenveelover
Serie III LW <i><b>"Stukje Nostalgie"</b></i>

<a href="[stukjenostalgie.mijnalbums.nl&quot]; target="_blank"><img src="[storage.msn.com]; height=225 width=300></a>
Stukje Nostalgie

Re: Gasinstallatie

Bericht door Stukje Nostalgie »

Vond deze link nog,

[www.wegcode.be]

Ciao Maarten,
Serie III LW <i><b>"Stukje Nostalgie"</b></i>

<a href="[stukjenostalgie.mijnalbums.nl]; targetstorage.msn.com/x1p3q6ujd6="_blank"><img src="[storage.msn.com]; height=225 width=300></a>
Plaats reactie