aceton update

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
edwarddonkers

aceton update

Bericht door edwarddonkers »

Dit weekendje retour Limburg geweest met de LandRover 2,5 diesel en een snufje aceton.
Merk echt dat de wagen wat minder herrie maakt, beter optrekt en een stuk sneller is. Reed op de terugweg, met lichte wind tegen rond de 105km per uur,gps!!!, heb nog nooit zoveel personenauto's ingehaald.
Weet niet of het gebruik wat minder is geworden, kabel van de km teller is weer eens een beetje stuk.

Groeten Edward, die toch maar heeft besloten, de LandRover niet te verkopen en nog steeds niet, van zijn vrouw, een Volvo C303 erbij mag kopen.
His Master's Choice

Re: aceton update

Bericht door His Master's Choice »

Edward,

Een wijs besluit en een nog wijzere vrouw.

Groeten Anthon.
Puffino

Re: aceton update

Bericht door Puffino »

Interessant. Hoe vol was jouw tank? Hoeveel aceton had je er in gegooid?

Ik heb ook een 2.5d en durf dat niet zomaar hooor....

Sander Lelieveld


"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a
<a href="[www.runde.nl] src="[www.runde.nl];
edwarddonkers

Re: aceton update

Bericht door edwarddonkers »

Je moet bij je diesel 0,15% aceton per liter toevoegen, zie:
[www.prikpagina.nl]

Groeten Edward.
Rangie (Ron)

Re: aceton update

Bericht door Rangie (Ron) »

Ik heb tijdens het weekend Belgium national aceton toegevoegd aan de diesel van mijn Disco TDI.
Deze werd gebruikt als trekauto, en heb bijna 3 tanks diesel verbruikt, tijdens het trekken van een trailer met daarop Mudfactor.

Resultaat:
-normaal gem verbr met trailer 1:8.5
-met aceton gem verbr 1:8.4
Ik heb de verhouding 0.15% gebruikt, en niet gemerkt dat de Disco meer vermogen had o.i.d.

de aceton die ik heb gebruikt was 99.8% alleen bestemd voor de industrie, dus niet 1 of andere verdunning van de Etos.

Mijn bevinding:
-niet gebruiken bij een goed draaiende 200 TDI, het is (nog) niet bekend wat het op de lange duur doet!

groeten Rangie
louis 109 stawag

Re: aceton update

Bericht door louis 109 stawag »

Ik gebruik het nu ook al een tijd in de diesel voor mijn MB 508, en het verbruik is zo'n 10 procent gezakt. Meer vermogen en minder herrie haal ik er zeker niet uit. De bus rookt wel wat minder. Ik moet nog even wat meer experimenteren met de verhoudingen om er meer rendement uit te halen, de verhouding die ik tot nu toe gebruikt heb is ook 0,15%.
Groeten Louis
<img src="[thumbs.fotopic.net];
www.silvertandsphotos.fotopic.net
Bart(ex laro rijder)

Re: aceton update

Bericht door Bart(ex laro rijder) »

Stond een artikel over in de telegraaf. Wat er exact in stond weet ik niet precies, maar het komt er op neer dat aceton allerlei kunstof onderdelen aantast, waarvan ik echter niet weet of deze in Landrover gebruikt worden.

Bart.
Geert-Jan 109PU

Re: aceton update

Bericht door Geert-Jan 109PU »

werd ook gewaarschuwt dat kleine voorraadjes aceton in de garages gevaarlijk zijn.....brandgevaarlijk wel te verstaan....stelletje @#$%

verder geen oordeel over het gebruik van aceton, gebruik het niet, ga het ook niet gebruiken, althans niet in de laro

groeten
geert-jan
Plaats reactie